Klaverjasseizoen 2017 – 2018

Print Friendly, PDF & Email

 

Na een spannende strijd is de winnaar bekend:

Tiny is glorieuze winnares.

Verrassend zakte Jan toch nog een plaatsje doordat Lia op de tweede plaats eindigde.

Ook voor haar was de verrassing groot:
Zij was zelfs niet aanwezig om haar prijs in ontvangst te nemen.

[fruitful_alert type=”alert-success”]Bekijk de grafiek waarop te zien is hoe de correctie de eindstand verrassend beïnvloedde. Of klik op onderstaande labels en bekijk de klaverjasuitslagen per ronde[/fruitful_alert]

[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”][fruitful_tab title=”Verslag, foto’s en definitieve eindstand van de klaverjascompetitie 2017/2018 na 8 rondes”] Er waren 18 deelnemers voor de laatste bijeenkomst.

Zoals u weet wordt de definitieve eindstand berekend door alleen de 6 beste eindstanden per ronde bij elkaar op te tellen. Dat kost een hoop rekenwerk maar gelukkig wordt de commissie daar steeds bedrevener in.

Op de grafiek hierboven ziet u ook welk effect deze berekening heeft.
Plotseling is Lia op de 2e plaats verschenen en moest Jan een plaatsje zakken.

Onze voorzitter heeft de prijzen uitgereikt:

  • 1e prijs – beker en een cadeaubon – was voor Tiny van Rooijen met 29.338 punten;
  • 2e prijs – cadeaubon – was voor Lia van Maarseveen met 29.040 punten;
  • 3e prijs – cadeaubon – was voor Jan Slingerland met 28.495 punten,
  • de poedelprijs – cadeaubon – ging naar Riek van Vliet met 25.076 punten.

 

Voor de gezelligheid hebben wij deze middag nog 2 rondjes gespeeld.

  1. werd Kees v.d. Waaij 4337 punten,
  2. werd Jan Slingerland 4021 punten,
  3. werd Wil v.d. Waaij 3938 met punten,
  • Hier was de poedelprijs voor Wil Sengers 2139 met punten.

Al met al was het opnieuw een gezellige en spannende competitie.
Doet u volgend jaar ook weer mee of komt u een keertje kijken?

U bent van harte welkom

[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs][fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”][fruitful_tab title=”Verslag en standen van 29 september 2017: 1e ronde”]

Donderdag 29 september was weer de eerste bijeenkomst voor de klaverjassers.

We konden 24 deelnemers we verwelkomen. Dus 6 tafels en geen stilzitters!! Een mooi begin van het seizoen.

 

De uitslag was: (De uitslagen volgen zo spoedig mogelijk)

  1. Tiny van Rooyen, met 5336 punten;
  2. Kees van der Waay, met 5248 punten;
  3. Wil van der Waaij, met 5025 punten

De Poedelprijs was voor Door de Heij met 3554 punten

1e pit: Lenie Kraan en Jan Slingerland
en de 1e nat was voor: Lenie Kraan en Bep Streng

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

NaamUitslag 1e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
Tiny van Rooyen5336153361
Kees van der Waay5248252482
Wil van der Waaij5025350253
Alie van Kleef4861448614
Wil van der Linden4789547895
Riet Laan4788647886
Sjaan Vianen4776747767
Jan Slingerland4759847598
Lenie Kraan4713947139
Bep Streng465810465810
Ans Vergeer464711464711
Jan Snel462912462912
Frans Berk448113448113
Wil Sengers447914447914
Wim van den Burg444415444415
Corrie Looman441616441616
Bertha van Rooijen437817437817
Tonia de Roos433618433618
Riek van Vliet427119427119
Bep de Goeij423020423020
Gini Slingerland405821405821
Annie Martens385022385022
Leo van der Waaij361623361623
Door de Heij355424355424
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]
[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Verslag en standen van 26 oktober 2017: 2e ronde”]

Donderdag 26 oktober konden de klaverjassers onder ons weer “jassen”.

Er waren deze keer maar 21 deelnemers. Wellicht had deze lage opkomst met de “Woerdense mart” te maken. Maar desondanks werd er fel om de winst gespeeld.

De eerste plaats was voor Corrie Looman met 5312 punten.
De tweede plaats was voor Bertha van Rooijen met 5300 punten.
En de derde plaats was voor Tiny van Rooijen met 4822 punten.

In de totaal stand wisselden deze drie getalenteerde dames van plaats.

De poedelprijs was voor Riet Laan die maar 3526 punten behaalde

De 1e pit was voor: Jan Snel en Jan Slingerland

De 2e pit werd gespeeld door: Kees van der Waaij met Tiny van Rooijen

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

NaamUitslag 2e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
Tiny van Rooijen48223101581
Corrie Looman5312197282
Bertha van Rooijen5300296783
Kees van der Waay42981495464
Wil van der Linden4589693785
Wil van der Waaij43321193576
Bep Streng4550892087
Alie van Kleef43231291848
Lenie Kraan44151091289
Wim van den Burg46565910010
Jan Slingerland416818892711
Jan Snel419817882712
Gini Slingerland46964875413
Wil Sengers426015873914
Bep de Goeij422316845315
Riek van Vliet409919837016
Riet Laan352621831417
Door de Heij45657811918
Annie Martens405820790819
Sjaan Vianen0n477620
Ans Vergeer0n464721
Coby van der Meer45179451722
Frans Berk0n448123
Tonia de Roos0n433624
Jopie van Leeuwen432313432325
Leo van der Waaij0n361626
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]
[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Verslag en standen van 23 november 2017: 3e ronde”]

Donderdag 23 november was het weer zover: KLAVERJASSEN

Deze middag waren er 20 deelnemers. 3 ‘Vaste spelers’ lieten verstek gaan maar er was ook weer een oude vertrouwde komen kaarten.

De eerste plaats was deze keer opnieuw voor Tiny van Rooijen met 5609 punten.
De tweede plaats werd door Alie van Kleef behaald met met 5261 punten.
En de derde plaats was voor de heer Jan Snel. Hij behaalde 5258 punten.

De poedelprijs was voor Jan Slingerland die maar 3387 punten behaalde

De 1e pit was voor: Jan Snel en Tonny Vergeer

De 2e pit werd gespeeld door: Lia van Maarseveen en  Alie van Kleef

Al met al was het opnieuw een gezellige middag. Kom eens langs en doe mee!

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

NaamUitslag 3e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
Tiny van Rooijen56091157671
Alie van Kleef52612144452
Jan Snel52583140853
Wil van der Waaij46907140474
Bertha van Rooijen385117135295
Wil Sengers46098133486
Riet Laan49755132897
Bep Streng399215132008
Wil van der Linden378418131629
Kees van der Waay3568191311410
Lenie Kraan3964161309211
Door de Heij458391270212
Riek van Vliet4212111258213
Jan Slingerland3387201231414
Corrie Looman0n972815
Ans Vergeer50814972816
Wim van den Burg0n910017
Sjaan Vianen414013891618
Gini Slingerland0n875419
Jopie van Leeuwen442710875020
Bep de Goeij0n845321
Annie Martens0n790822
Leo van der Waaij409514771123
Tonny Vergeer48866488624
Coby van der Meer0n451725
Frans Berk0n448126
Tonia de Roos0n433627
Lia van Maarseveen415812415828
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]
[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Verslag en standen van 28 december 2017: 4e ronde”]

Er waren dit keer maar 20 deelnemers. Maar dit zijn wel de trouwste spelers.
Al met al was het opnieuw een gezellige middag.

  • no.1  werd Jopie van Leeuwen met 5226 punten;
  • no.2 werd Ans Vergeer met 5207 punten;
  • no.3 werd Annie Martens die behaalde 5164 punten.

 

  • De poedelprijs was voor Coby van der Meer met maar 3563 punten
  • De 1e pit behaalde: Annie Martens en Wil van der Linden;
  • De 2e pit werd gespeeld door: Jan Snel en Lenie Kraan;
  • En ‘nat’ gingen: Wil van der Linden en Coby van der Meer.

En allemaal kregen ze opnieuw leuke en lekkere prijsjes!

Kom eens langs en doe mee!

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

NaamUitslag 4e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
Tiny van Rooijen46817204481
Alie van Kleef449711189422
Jan Snel435214184373
Wil van der Waaij438112184284
Lenie Kraan49974180895
Wil Sengers452310178716
Bertha van Rooijen388118174107
Wil van der Linden395216171148
Kees van der Waay392617170409
Jan Slingerland467981699310
Riek van Vliet3698191628011
Ans Vergeer520721493512
Corrie Looman460191432913
Jopie van Leeuwen522611397614
Gini Slingerland488251363615
Riet Laan0n1328916
Bep Streng0n1320017
Annie Martens516431307218
Door de Heij0n1270219
Leo van der Waaij4325151203620
Wim van den Burg0n910021
Sjaan Vianen0n891622
Lia van Maarseveen47006885823
Tonia de Roos436313869924
Bep de Goeij0n845325
Coby van der Meer356320808026
Tonny Vergeer00488627
Frans Berk0n448128
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]
[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Verslag en standen van 25 januari 2018: 5e ronde”]

De tijd gaat snel!! Op donderdag 25 januari was alweer de 5e speelronde. Helaas waren er maar 19 deelnemers dus moesten er in totaal 9 kaarters stilzitten. Dat stilzitten leverde wel 1500 punten op. Soms meer dan er met een rondje spelen wordt behaald.

Al met al was het opnieuw een gezellige middag.

  • no.1  werd Leo van der Waai met 5309 punten;
  • no.2 werd Kees van der Waaij met 5214 punten;
  • no.3 werd Jan Slingerland  die behaalde 5027 punten.

 

  • De poedelprijs was voor Corrie Looman met maar 3537 punten
  • De 1e pit behaalde: Kees van der Waaij en Tiny van Rooijen;
  • En ‘nat’ gingen: Jan Snel e  Annie Martens.

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

NaamUitslag 5e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
Tiny van Rooijen44809249281
Lenie Kraan49305230192
Wil van der Waaij424812226763
Kees van der Waay52142222544
Jan Snel381017222475
Jan Slingerland50273220206
Bertha van Rooijen422913216397
Wil van der Linden429611214108
Riek van Vliet373218200129
Ans Vergeer4374101930910
Alie van Kleef0n1894211
Gini Slingerland462581826112
Jopie van Leeuwen3990161796613
Wil Sengers0n1787114
Corrie Looman3537191786615
Annie Martens470661777816
Leo van der Waaij530911734517
Door de Heij4034151673618
Lia van Maarseveen498041383819
Tonia de Roos465671335520
Riet Laan0n1328921
Bep Streng0n1320022
Wim van den Burg0n910023
Tonny Vergeer408114896724
Sjaan Vianen0n891625
Bep de Goeij0n845326
Coby van der Meer0n808027
Frans Berk0n448128
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]
[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Verslag en standen van 22 februari 2018: 6e ronde”]

Op donderdag 22 februari werd de 6e ronde gespeeld. Er waren deze keer maar 16 deelnemers dus moesten er weer een aantal kaarters stilzitten. Dat stilzitten leverde wel 1500 punten op.

Opnieuw werd het toch weer een gezellige middag.

  • no.1 werd Lia van Maarseveen met 5201 punten
    (1500 voor stilzitten);
  • no.2 was Wim van den Burg met 5046 punten;
  • no.3 werd deze keer Gini Slingerland met 4992 punten
    (1500 voor stilzitten).

 

  • De poedelprijs was voor Riek van Vliet met maar 3530 punten.
  • De 1e pit behaalde: Jan Snel en Tiny van Rooijen;
  • En ‘nat’ ging er deze middag niemand!

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

NaamUitslag 6e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
Tiny van Rooijen427112291991
Lenie Kraan47855278042
Kees van der Waay47766270303
Jan Slingerland46889267084
Bertha van Rooijen47587263975
Wil van der Linden48394262496
Jan Snel377115260187
Alie van Kleef47418236838
Riek van Vliet353016235429
Gini Slingerland499232325310
Wil van der Waaij0n2267611
Wil Sengers4484102235512
Door de Heij3808142054413
Ans Vergeer0n1930914
Lia van Maarseveen520111903915
Jopie van Leeuwen0n1796616
Corrie Looman0n1786617
Annie Martens0n1777818
Riet Laan4308111759719
Tonia de Roos4010131736520
Leo van der Waaij0n1734521
Wim van den Burg504621414622
Bep Streng0n1320023
Tonny Vergeer0n896724
Sjaan Vianen0n891625
Bep de Goeij0n845326
Coby van der Meer0n808027
Frans Berk0n448128
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]
[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Verslag en standen van 22 maart 2018: 7e ronde”]

Op donderdag 22 maart werd alweer de 7e ronde gespeeld. Nog 1 ronde en dan kan er worden gerekend: wie o wie wordt de uiteonde3lijke winnaar(es) van deze klaverjascompetitie? Er waren deze keer maar 18 deelnemers dus moesten er weer een aantal kaarters stilzitten.

Het werd opnieuw een gezellige middag.

  • no.1 werd opnieuw Lia van Maarseveen, zij behaalde 5234 punten;
  • no.2 werd Jan Slingerland met 5174 punten;
  • no.3 werd Tonia de Roos met 5123 punten.
  • De poedelprijs was voor Lenie Kraan met maar 3512 punten.
  • De 1e pit behaalde: Jan Snel en Tiny van Rooijen;
  • En ‘nat’ gingen Wim van de Burg en Wil Sengere.

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

NaamUitslag 7e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
Tiny van Rooijen44109336091
Jan Slingerland51742318822
Lenie Kraan351218313163
Kees van der Waay412113311514
Bertha van Rooijen416512305625
Jan Snel419811302166
Wil van der Linden384017300897
Alie van Kleef404914277328
Gini Slingerland431110275649
Riek van Vliet3852162739410
Wil Sengers460272695711
Lia van Maarseveen523412427312
Ans Vergeer454182385013
Jopie van Leeuwen504942301514
Wil van der Waaij0n2267615
Corrie Looman478252264816
Tonia de Roos512332248817
Annie Martens4016152179418
Door de Heij0n2054419
Wim van den Burg472461887020
Riet Laan0n1759721
Leo van der Waaij0n1734522
Bep Streng0n1320023
Tonny Vergeer0n896724
Sjaan Vianen0n891625
Bep de Goeij0n845326
Coby van der Meer0n808027
Frans Berk0n448128
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]
[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Verslag en standen van 19 april 2018: 8e ronde”]

Op 19 april werd de laatste competitieronde weer gespeeld.
Er waren 16 spelers aanwezig dus niemand hoefde stil te zitten. De uitslag was:

  1. Corrie Looman met 5049 punten;
  2. Bep de Goeij met 5033 punten en
  3. Wim van den Burg met 4923 punten.
  • Poedelprijs was voor Tiny van Rooijen met 3379 punten.

Verder is nog te melden dat:

  • 1e pit werd gespeeld door: Riek van Vliet en Lia van Maarseveen;
  • 1e nat gingen: Tiny van Rooijen en Jopie van Leeuwen.

Nu gaat er geteld en gerekend worden.

Zoals u weet zal de definitieve eindstand berekend worden over de 6 beste rondes!
[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

naamcummulatief na 8 rondencummulatief na 8 rondengecorrigeerd op 6 rondeneindstand
Tiny van Rooijen369881293381
Lia van Maarseveen2904012290402
Jan Slingerland359502284953
Kees van der Waay356543281604
Alie van Kleef318979278485
Lenie Kraan352914278156
Corrie Looman2769713276977
Gini Slingerland3177510275648
Jan Snel349605273799
Jopie van Leeuwen27326142732610
Wil Sengers31117112695711
Wil van der Linden3440062677612
Bertha van Rooijen3431272671113
Riek van Vliet3230482507614
Ans Vergeer23850152385015
Wim van den Burg23793162379316
Wil van der Waaij22676172267617
Tonia de Roos22488182248818
Annie Martens21794192179419
Door de Heij20544202054420
Riet Laan17597211759721
Leo van der Waaij17345221734522
Bep de Goeij13486231348623
Bep Streng13200241320024
Tonny Vergeer896725896725
Sjaan Vianen891626891626
Coby van der Meer808027808027
Frans Berk448128448128
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]

 

You cannot copy content of this page

Scroll naar boven