11 mei

Klaverjasseizoen 2017 – 2018

Print Friendly, PDF & Email

 

Na een spannende strijd is de winnaar bekend:

Tiny is glorieuze winnares.

Verrassend zakte Jan toch nog een plaatsje doordat Lia op de tweede plaats eindigde.

Ook voor haar was de verrassing groot:
Zij was zelfs niet aanwezig om haar prijs in ontvangst te nemen.

Bekijk de grafiek waarop te zien is hoe de correctie de eindstand verrassend beïnvloedde. Of klik op onderstaande labels en bekijk de klaverjasuitslagen per ronde

  • Verslag, foto's en definitieve eindstand van de klaverjascompetitie 2017/2018 na 8 rondes
Er waren 18 deelnemers voor de laatste bijeenkomst.

Zoals u weet wordt de definitieve eindstand berekend door alleen de 6 beste eindstanden per ronde bij elkaar op te tellen. Dat kost een hoop rekenwerk maar gelukkig wordt de commissie daar steeds bedrevener in.

Op de grafiek hierboven ziet u ook welk effect deze berekening heeft. Plotseling is Lia op de 2e plaats verschenen en moest Jan een plaatsje zakken.

Onze voorzitter heeft de prijzen uitgereikt:

  • 1e prijs – beker en een cadeaubon – was voor Tiny van Rooijen met 29.338 punten;
  • 2e prijs – cadeaubon – was voor Lia van Maarseveen met 29.040 punten;
  • 3e prijs – cadeaubon – was voor Jan Slingerland met 28.495 punten,
  • de poedelprijs – cadeaubon – ging naar Riek van Vliet met 25.076 punten.

Voor de gezelligheid hebben wij deze middag nog 2 rondjes gespeeld.

  1. werd Kees v.d. Waaij 4337 punten,
  2. werd Jan Slingerland 4021 punten,
  3. werd Wil v.d. Waaij 3938 met punten,
  • Hier was de poedelprijs voor Wil Sengers 2139 met punten.

Al met al was het opnieuw een gezellige en spannende competitie. Doet u volgend jaar ook weer mee of komt u een keertje kijken?

U bent van harte welkom

  • Verslag en standen van 29 september 2017: 1e ronde
  • Uitslagen

Donderdag 29 september was weer de eerste bijeenkomst voor de klaverjassers.

We konden 24 deelnemers we verwelkomen. Dus 6 tafels en geen stilzitters!! Een mooi begin van het seizoen.

De uitslag was: (De uitslagen volgen zo spoedig mogelijk)

  1. Tiny van Rooyen, met 5336 punten;
  2. Kees van der Waay, met 5248 punten;
  3. Wil van der Waaij, met 5025 punten

De Poedelprijs was voor Door de Heij met 3554 punten

1e pit: Lenie Kraan en Jan Slingerland en de 1e nat was voor: Lenie Kraan en Bep Streng

    NaamUitslag 1e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
    Tiny van Rooyen5336153361
    Kees van der Waay5248252482
    Wil van der Waaij5025350253
    Alie van Kleef4861448614
    Wil van der Linden4789547895
    Riet Laan4788647886
    Sjaan Vianen4776747767
    Jan Slingerland4759847598
    Lenie Kraan4713947139
    Bep Streng465810465810
    Ans Vergeer464711464711
    Jan Snel462912462912
    Frans Berk448113448113
    Wil Sengers447914447914
    Wim van den Burg444415444415
    Corrie Looman441616441616
    Bertha van Rooijen437817437817
    Tonia de Roos433618433618
    Riek van Vliet427119427119
    Bep de Goeij423020423020
    Gini Slingerland405821405821
    Annie Martens385022385022
    Leo van der Waaij361623361623
    Door de Heij355424355424

    • Verslag en standen van 26 oktober 2017: 2e ronde
    • Uitslagen

    Donderdag 26 oktober konden de klaverjassers onder ons weer “jassen”.

    Er waren deze keer maar 21 deelnemers. Wellicht had deze lage opkomst met de “Woerdense mart” te maken. Maar desondanks werd er fel om de winst gespeeld.

    De eerste plaats was voor Corrie Looman met 5312 punten. De tweede plaats was voor Bertha van Rooijen met 5300 punten. En de derde plaats was voor Tiny van Rooijen met 4822 punten.

    In de totaal stand wisselden deze drie getalenteerde dames van plaats.

    De poedelprijs was voor Riet Laan die maar 3526 punten behaalde

    De 1e pit was voor: Jan Snel en Jan Slingerland

    De 2e pit werd gespeeld door: Kees van der Waaij met Tiny van Rooijen

      NaamUitslag 2e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief   
      Tiny van Rooijen48223101581
      Corrie Looman5312197282
      Bertha van Rooijen5300296783
      Kees van der Waay42981495464
      Wil van der Linden4589693785
      Wil van der Waaij43321193576
      Bep Streng4550892087
      Alie van Kleef43231291848
      Lenie Kraan44151091289
      Wim van den Burg46565910010
      Jan Slingerland416818892711
      Jan Snel419817882712
      Gini Slingerland46964875413
      Wil Sengers426015873914
      Bep de Goeij422316845315
      Riek van Vliet409919837016
      Riet Laan352621831417
      Door de Heij45657811918
      Annie Martens405820790819
      Sjaan Vianen0n477620
      Ans Vergeer0n464721
      Coby van der Meer45179451722
      Frans Berk0n448123
      Tonia de Roos0n433624
      Jopie van Leeuwen432313432325
      Leo van der Waaij0n361626

      • Verslag en standen van 23 november 2017: 3e ronde
      • Uitslagen

      Donderdag 23 november was het weer zover: KLAVERJASSEN

      Deze middag waren er 20 deelnemers. 3 ‘Vaste spelers’ lieten verstek gaan maar er was ook weer een oude vertrouwde komen kaarten.

      De eerste plaats was deze keer opnieuw voor Tiny van Rooijen met 5609 punten. De tweede plaats werd door Alie van Kleef behaald met met 5261 punten. En de derde plaats was voor de heer Jan Snel. Hij behaalde 5258 punten.

      De poedelprijs was voor Jan Slingerland die maar 3387 punten behaalde

      De 1e pit was voor: Jan Snel en Tonny Vergeer

      De 2e pit werd gespeeld door: Lia van Maarseveen en  Alie van Kleef

      Al met al was het opnieuw een gezellige middag. Kom eens langs en doe mee!

        NaamUitslag 3e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
        Tiny van Rooijen56091157671
        Alie van Kleef52612144452
        Jan Snel52583140853
        Wil van der Waaij46907140474
        Bertha van Rooijen385117135295
        Wil Sengers46098133486
        Riet Laan49755132897
        Bep Streng399215132008
        Wil van der Linden378418131629
        Kees van der Waay3568191311410
        Lenie Kraan3964161309211
        Door de Heij458391270212
        Riek van Vliet4212111258213
        Jan Slingerland3387201231414
        Corrie Looman0n972815
        Ans Vergeer50814972816
        Wim van den Burg0n910017
        Sjaan Vianen414013891618
        Gini Slingerland0n875419
        Jopie van Leeuwen442710875020
        Bep de Goeij0n845321
        Annie Martens0n790822
        Leo van der Waaij409514771123
        Tonny Vergeer48866488624
        Coby van der Meer0n451725
        Frans Berk0n448126
        Tonia de Roos0n433627
        Lia van Maarseveen415812415828

        • Verslag en standen van 28 december 2017: 4e ronde
        • Uitslagen

        Er waren dit keer maar 20 deelnemers. Maar dit zijn wel de trouwste spelers. Al met al was het opnieuw een gezellige middag.

        • no.1  werd Jopie van Leeuwen met 5226 punten;
        • no.2 werd Ans Vergeer met 5207 punten;
        • no.3 werd Annie Martens die behaalde 5164 punten.
        • De poedelprijs was voor Coby van der Meer met maar 3563 punten
        • De 1e pit behaalde: Annie Martens en Wil van der Linden;
        • De 2e pit werd gespeeld door: Jan Snel en Lenie Kraan;
        • En ‘nat’ gingen: Wil van der Linden en Coby van der Meer.

        En allemaal kregen ze opnieuw leuke en lekkere prijsjes!

        Kom eens langs en doe mee!

          NaamUitslag 4e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
          Tiny van Rooijen46817204481
          Alie van Kleef449711189422
          Jan Snel435214184373
          Wil van der Waaij438112184284
          Lenie Kraan49974180895
          Wil Sengers452310178716
          Bertha van Rooijen388118174107
          Wil van der Linden395216171148
          Kees van der Waay392617170409
          Jan Slingerland467981699310
          Riek van Vliet3698191628011
          Ans Vergeer520721493512
          Corrie Looman460191432913
          Jopie van Leeuwen522611397614
          Gini Slingerland488251363615
          Riet Laan0n1328916
          Bep Streng0n1320017
          Annie Martens516431307218
          Door de Heij0n1270219
          Leo van der Waaij4325151203620
          Wim van den Burg0n910021
          Sjaan Vianen0n891622
          Lia van Maarseveen47006885823
          Tonia de Roos436313869924
          Bep de Goeij0n845325
          Coby van der Meer356320808026
          Tonny Vergeer00488627
          Frans Berk0n448128

          • Verslag en standen van 25 januari 2018: 5e ronde
          • Uitslagen

          De tijd gaat snel!! Op donderdag 25 januari was alweer de 5e speelronde. Helaas waren er maar 19 deelnemers dus moesten er in totaal 9 kaarters stilzitten. Dat stilzitten leverde wel 1500 punten op. Soms meer dan er met een rondje spelen wordt behaald.

          Al met al was het opnieuw een gezellige middag.

          • no.1  werd Leo van der Waai met 5309 punten;
          • no.2 werd Kees van der Waaij met 5214 punten;
          • no.3 werd Jan Slingerland  die behaalde 5027 punten.
          • De poedelprijs was voor Corrie Looman met maar 3537 punten
          • De 1e pit behaalde: Kees van der Waaij en Tiny van Rooijen;
          • En ‘nat’ gingen: Jan Snel e  Annie Martens.

            NaamUitslag 5e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
            Tiny van Rooijen44809249281
            Lenie Kraan49305230192
            Wil van der Waaij424812226763
            Kees van der Waay52142222544
            Jan Snel381017222475
            Jan Slingerland50273220206
            Bertha van Rooijen422913216397
            Wil van der Linden429611214108
            Riek van Vliet373218200129
            Ans Vergeer4374101930910
            Alie van Kleef0n1894211
            Gini Slingerland462581826112
            Jopie van Leeuwen3990161796613
            Wil Sengers0n1787114
            Corrie Looman3537191786615
            Annie Martens470661777816
            Leo van der Waaij530911734517
            Door de Heij4034151673618
            Lia van Maarseveen498041383819
            Tonia de Roos465671335520
            Riet Laan0n1328921
            Bep Streng0n1320022
            Wim van den Burg0n910023
            Tonny Vergeer408114896724
            Sjaan Vianen0n891625
            Bep de Goeij0n845326
            Coby van der Meer0n808027
            Frans Berk0n448128

            • Verslag en standen van 22 februari 2018: 6e ronde
            • Uitslagen

            Op donderdag 22 februari werd de 6e ronde gespeeld. Er waren deze keer maar 16 deelnemers dus moesten er weer een aantal kaarters stilzitten. Dat stilzitten leverde wel 1500 punten op.

            Opnieuw werd het toch weer een gezellige middag.

            • no.1 werd Lia van Maarseveen met 5201 punten (1500 voor stilzitten);
            • no.2 was Wim van den Burg met 5046 punten;
            • no.3 werd deze keer Gini Slingerland met 4992 punten (1500 voor stilzitten).
            • De poedelprijs was voor Riek van Vliet met maar 3530 punten.
            • De 1e pit behaalde: Jan Snel en Tiny van Rooijen;
            • En ‘nat’ ging er deze middag niemand!

              NaamUitslag 6e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
              Tiny van Rooijen427112291991
              Lenie Kraan47855278042
              Kees van der Waay47766270303
              Jan Slingerland46889267084
              Bertha van Rooijen47587263975
              Wil van der Linden48394262496
              Jan Snel377115260187
              Alie van Kleef47418236838
              Riek van Vliet353016235429
              Gini Slingerland499232325310
              Wil van der Waaij0n2267611
              Wil Sengers4484102235512
              Door de Heij3808142054413
              Ans Vergeer0n1930914
              Lia van Maarseveen520111903915
              Jopie van Leeuwen0n1796616
              Corrie Looman0n1786617
              Annie Martens0n1777818
              Riet Laan4308111759719
              Tonia de Roos4010131736520
              Leo van der Waaij0n1734521
              Wim van den Burg504621414622
              Bep Streng0n1320023
              Tonny Vergeer0n896724
              Sjaan Vianen0n891625
              Bep de Goeij0n845326
              Coby van der Meer0n808027
              Frans Berk0n448128

              • Verslag en standen van 22 maart 2018: 7e ronde
              • Uitslagen

              Op donderdag 22 maart werd alweer de 7e ronde gespeeld. Nog 1 ronde en dan kan er worden gerekend: wie o wie wordt de uiteonde3lijke winnaar(es) van deze klaverjascompetitie? Er waren deze keer maar 18 deelnemers dus moesten er weer een aantal kaarters stilzitten.

              Het werd opnieuw een gezellige middag.

              • no.1 werd opnieuw Lia van Maarseveen, zij behaalde 5234 punten;
              • no.2 werd Jan Slingerland met 5174 punten;
              • no.3 werd Tonia de Roos met 5123 punten.
              • De poedelprijs was voor Lenie Kraan met maar 3512 punten.
              • De 1e pit behaalde: Jan Snel en Tiny van Rooijen;
              • En ‘nat’ gingen Wim van de Burg en Wil Sengere.

                NaamUitslag 7e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
                Tiny van Rooijen44109336091
                Jan Slingerland51742318822
                Lenie Kraan351218313163
                Kees van der Waay412113311514
                Bertha van Rooijen416512305625
                Jan Snel419811302166
                Wil van der Linden384017300897
                Alie van Kleef404914277328
                Gini Slingerland431110275649
                Riek van Vliet3852162739410
                Wil Sengers460272695711
                Lia van Maarseveen523412427312
                Ans Vergeer454182385013
                Jopie van Leeuwen504942301514
                Wil van der Waaij0n2267615
                Corrie Looman478252264816
                Tonia de Roos512332248817
                Annie Martens4016152179418
                Door de Heij0n2054419
                Wim van den Burg472461887020
                Riet Laan0n1759721
                Leo van der Waaij0n1734522
                Bep Streng0n1320023
                Tonny Vergeer0n896724
                Sjaan Vianen0n891625
                Bep de Goeij0n845326
                Coby van der Meer0n808027
                Frans Berk0n448128

                • Verslag en standen van 19 april 2018: 8e ronde
                • Uitslagen

                Op 19 april werd de laatste competitieronde weer gespeeld. Er waren 16 spelers aanwezig dus niemand hoefde stil te zitten. De uitslag was:

                1. Corrie Looman met 5049 punten;
                2. Bep de Goeij met 5033 punten en
                3. Wim van den Burg met 4923 punten.
                • Poedelprijs was voor Tiny van Rooijen met 3379 punten.

                Verder is nog te melden dat:

                • 1e pit werd gespeeld door: Riek van Vliet en Lia van Maarseveen;
                • 1e nat gingen: Tiny van Rooijen en Jopie van Leeuwen.

                Nu gaat er geteld en gerekend worden.

                Zoals u weet zal de definitieve eindstand berekend worden over de 6 beste rondes!

                  naamcummulatief na 8 rondencummulatief na 8 rondengecorrigeerd op 6 rondeneindstand
                  Tiny van Rooijen369881293381
                  Lia van Maarseveen2904012290402
                  Jan Slingerland359502284953
                  Kees van der Waay356543281604
                  Alie van Kleef318979278485
                  Lenie Kraan352914278156
                  Corrie Looman2769713276977
                  Gini Slingerland3177510275648
                  Jan Snel349605273799
                  Jopie van Leeuwen27326142732610
                  Wil Sengers31117112695711
                  Wil van der Linden3440062677612
                  Bertha van Rooijen3431272671113
                  Riek van Vliet3230482507614
                  Ans Vergeer23850152385015
                  Wim van den Burg23793162379316
                  Wil van der Waaij22676172267617
                  Tonia de Roos22488182248818
                  Annie Martens21794192179419
                  Door de Heij20544202054420
                  Riet Laan17597211759721
                  Leo van der Waaij17345221734522
                  Bep de Goeij13486231348623
                  Bep Streng13200241320024
                  Tonny Vergeer896725896725
                  Sjaan Vianen891626891626
                  Coby van der Meer808027808027
                  Frans Berk448128448128

                   

                  You cannot copy content of this page