30 okt

Klaverjasseizoen 2018 – 2019

Print Friendly, PDF & Email

Op 25 april was de laatste speelronde en op 8 mei werden de prijzen uitgereikt. Lees de nieuwsbrief van juni voor de uitslagen.

 

  • Spelregels klaverjascompetitie KBO Woerden

Er worden 8 rondes gespeeld. Voor het eindresultaat tellen de hoogste 6 scores. Bij 5 of minder gespeelde rondes valt u buiten de prijzen, maar………… Na afloop van iedere middag zijn er kleine prijsjes te winnen. Dus per middag is er een winnaar, een tweede en een derde prijs en een poedelprijs voor de laagste score.

U speelt met een partner door middel van loting.

Wij spelen op zijn Rotterdams en niet met het mes op tafel. Bij verzaken wordt er opnieuw gedeeld. Wij houden het gezellig!!!!!!

  • Verslag en standen van 25 april 2019: 8e ronde
  • ??

Lees de nieuwsbrief van juni voor de uitslagen en wie er kampioen is geworden.

    • Verslag en standen van 28 maart 2019: 7e ronde
    • Uitslagen
    Er waren deze keer maar 25 spelers waardoor het een stuk rustiger was dan vorige maand.

    De uitslag werd:

    1. Coby van der Meer, met 5332 punten;
    2. Adrie van Oostrum, met 4996 punten;
    3. Lia van Maarseveen, met 4942 punten.De 1e pit was voor Annie van Zuijlen en Riek van VlietDe poedelprijs was voor: Alie van Kleef met 3829 punten

      Naam7e ronde en plekCumulatief
      Adrie van Oostrum49962333971
      Tiny van Rooyen46946323542
      Annie van Oostrum393223317393
      Kees van der Waay433918309964
      Leo van der Waaij390524299685
      Annie van Zuilen46877297006
      Lenie Kraan459312296637
      Alie van Kleef382925295308
      Jan Slingerland414522288149
      Wil van der Waaij4649112864910
      Wil van der Linden486142799111
      Bertha van Rooijen0n2763412
      Jan Snel466792707013
      Annie van Vliet4584132699514
      Toos Schalkwijk473952666015
      Riet Laan4491152645216
      Bep de Goeij4161212623917
      Riek van Vliet4199192610118
      Lia van Maarseveen494232563219
      Gini Slingerland4174202485620
      Jopie van Leeuwen0n2383721
      Wil Sengers4428172314922
      Tonia de Roos0n2224123
      Corrie Looman467282221924
      Annie Martens0n2176525
      Coba van der Meer533212159326
      Max Vuylsteke0n1465527
      Liesbeth van Doorn0n1455428
      Bep Streng0n1339729
      Riet Hoogeveen4433161307430
      Peggy Hoefsloot0n1215631
      Ans van den Boezem0n930932
      Ans Vergeer0n903433
      Tonny Vergeer465110822634
      Jo Looman014799835
      Sjaan Vianen0n476236
      Frans Berk0n469737
      Wim van den Burg0n433938
      • Verslag en standen van 28 februari 2019: 6e ronde
      • Uitslagen
      Tot verbazing van het bestuur deden er deze middag 33 spelers mee. Dat was nog nooit gebeurd. Het werd daardoor erg gezellig maar ook zeer rumoerig. Of dat op de uitslag van invloed is geweest?

      De uitslag was:

      1. Wil Sengers met 5554 punten;
      2. Annie van Oostrum met 5459 punten;
      3. Riek van Vliet met 5159 punten.De poedelprijs was voor Tonny Vergeer die 3575 punten haalde. En de 1e pit werd gespeeld door: Riet Laan en Liesbeth van Doorn.

      Als u in de tabel kijkt ziet u wie er in de totaal telling  kop gaat. Adrie is gestegen van 2 naar 1, Tiny  gezakt van 1 naar 3 en Annie heeft is van 4 naar 2 gezakt .

      Er is aan de kop dus het een en ander veranderd. Het wordt steeds spannender!

        Naam6e ronde en plekCumulatief
        Adrie van Oostrum44556284011
        Annie van Oostrum48572278072
        Tiny van Rooyen445423276603
        Bertha van Rooijen461213276344
        Kees van der Waay49565266575
        Leo van der Waaij516412260636
        Alie van Kleef401315257017
        Lenie Kraan376516250708
        Annie van Zuilen43947250139
        Jan Slingerland5682192466910
        Wil van der Waaij527692400011
        Jopie van Leeuwen4237112383712
        Wil van der Linden465342313013
        Annie van Vliet0272241114
        Jan Snel4031212240315
        Tonia de Roos0n2224116
        Bep de Goeij0202207817
        Riet Laan0182196118
        Toos Schalkwijk0242192119
        Riek van Vliet449932190220
        Annie Martens0172176521
        Lia van Maarseveen4327312069022
        Gini Slingerland4464262068223
        Wil Sengers487911872124
        Corrie Looman0301754725
        Coba van der Meer0251626126
        Max Vuylsteke4726101465527
        Liesbeth van Doorn081455428
        Bep Streng4423221339729
        Peggy Hoefsloot4143141215630
        Ans van den Boezem331729930931
        Ans Vergeer0n903432
        Riet Hoogeveen028864133
        Jo Looman032799834
        Sjaan Vianen0n476235
        Frans Berk4419n469736
        Wim van den Burg0n433937
        Tonny Vergeer357533357538
        • Verslag en standen van 24 januari 2019: 5e ronde
        • Uitslagen

        De uitslag was:

        1. Jan Slingerland met 5682 punten;
        2. Annie van Zuijlen met 5276 punten;
        3. Kees van der Waaij met 5164 punten. De eerste 1e pit werd door Tonia de Roos en Annie van Zuijlen gespeeld. En de poedelprijs was voor: Peggy Hoefsloot met maar 3317 punten. Kom op Peggy: je kan beter!

        Als u in de tabel kijkt ziet u wie er in de totaal telling  kop gaat. Tiny staat nu bovenaan maar wordt op haar huid gezeten door: Adrie. Het scheelt maar 130 puntjes.

          Naam5e ronde en plekCumulatief
          Tiny van Rooyen445512235021
          Adrie van Oostrum48576233722
          Bertha van Rooijen445413229733
          Annie van Oostrum46129223484
          Tonia de Roos49564222415
          Kees van der Waay51643215956
          Leo van der Waaij401321213557
          Alie van Kleef376522211468
          Lenie Kraan439416205429
          Jan Slingerland568212030110
          Annie van Zuilen527621999611
          Jopie van Leeuwen4237181909212
          Wil van der Waaij465381900013
          Annie van Vliet0251844814
          Jan Snel4031201819015
          Wil van der Linden0331801416
          Bep de Goeij0261786317
          Toos Schalkwijk0291785618
          Riet Laan0301755619
          Annie Martens4499101724220
          Lia van Maarseveen0311697121
          Riek van Vliet4327171674322
          Gini Slingerland4464111669523
          Corrie Looman487951374924
          Wil Sengers0351316725
          Coba van der Meer0321224126
          Max Vuylsteke47267977027
          Liesbeth van Doorn036953728
          Bep Streng442314923029
          Ans Vergeer414319903430
          Peggy Hoefsloot331723753131
          Ans van den Boezem024541532
          Sjaan Vianen027476233
          Frans Berk028469734
          Riet Hoogeveen037468935
          Jo Looman441915441936
          Wim van den Burg034433937
          • Verslag en standen van 13 december 2018: 4e ronde
          • Uitslagen

          Het was opnieuw een gezellige middag met 25 spelers waaronder opnieuw 2 nieuwe enthousiaste leden.

          We verwelkomen Max Vuylsteke en  Riet Hoogeveen.

          De uitslag was:

          1. Jopie van Leeuwen met 5406 punten;
          2. Annie van Zuijlen met 5130 punten;
          3. Max Vuylsteke met 5044 punten.

          De poedelprijs was voor Kees van der Waaij met 3616 punten.

          Wie er allemaal een pit gespeeld hebben is niet doorgegeven.

          Als u in de tabel kijkt ziet u wie er in de totaal telling  kop gaat. Anne van Vliet is afgezakt naar de 4e plaats; Tiny van Rooyen heeft haar plaats ingenomen.

            Naam4e ronde en plekCumulatief en plek
            Tiny van Rooyen50844190471
            Bertha van Rooijen514315185192
            Adrie van Oostrum444117185153
            Annie van Vliet455424184484
            Wil van der Linden503322180145
            Bep de Goeij495719178636
            Toos Schalkwijk471516178567
            Annie van Oostrum44625177368
            Riet Laan445012175569
            Alie van Kleef4407181738110
            Leo van der Waaij4503111734211
            Tonia de Roos3986141728512
            Lia van Maarseveen4863101697113
            Kees van der Waay3805251643114
            Lenie Kraan3703211614815
            Jopie van Leeuwen425311485516
            Annie van Zuilen418221472017
            Jan Slingerland3661n1461918
            Wil van der Waaij447271434719
            Jan Snel4687131415920
            Wil Sengers507661316721
            Annie Martens0201274322
            Riek van Vliet4224n1241623
            Coba van der Meer4340231224124
            Gini Slingerland0n1223125
            Liesbeth van Doorn46329953726
            Corrie Looman0n887027
            Ans van den Boezem4998n541528
            Max Vuylsteke03504429
            Ans Vergeer0n489130
            Bep Streng0n480731
            Sjaan Vianen0n476232
            Frans Berk0n469733
            Riet Hoogeveen42148468934
            Wim van den Burgn433935
            Peggy Hoefslootn421436
            • Verslag en standen van 22 november 2018: 3e ronde
            • Uitslagen
            Op donderdag 22 november werd de 3e ronde van onze gezellige klaverjascompetitie gespeeld. Er waren maar liefst 26 spelers waaronder opnieuw 2 nieuwe: Peggy en Liesbeth.

            We heten hen van harte welkom.

            De prijswinnaars waren:

            1. Jan Slingerland, met 5143 punten;
            2. Annie van Vliet, met 5084 punten;
            3. Jopie van Leeuwen, met 5076 punten. De eerste 1e pit werd door Jopie van Leeuwen en Jan Slingerland gespeeld.En de poedelprijs was voor Lenie Kraan die maar 3661 punten behaalde.

            Als u in de tabel kijkt ziet u wie er in de competitie aan kop gaat. Dat zijn natuurlijk voorlopige uitslagen want aan het eind van het seizoen zal de stand gecorrigeerd worden. Dan worden de 2 slechtste uitslagen uit het totaal verwijderd.

            Nu gaan aan kop: Annie van Vliet gevolgd door Jan Slingerland en Adrie van Oostrum.

              Naam3e Ronde en plekCumulatief en plek
              Annie van Vliet50842147211
              Jan Slingerland51431146192
              Adrie van Oostrum444116142643
              Bertha van Rooijen455411141794
              Wil van der Linden50334140485
              Tiny van Rooyen49576140366
              Bep de Goeij47158136707
              Toos Schalkwijk446214135968
              Alie van Kleef445015131409
              Riet Laan4407171309210
              Tonia de Roos4503121294411
              Leo van der Waaij3986231285112
              Kees van der Waay486371281513
              Annie van Oostrum3805241277314
              Lia van Maarseveen3703251244515
              Riek van Vliet4253191241616
              Gini Slingerland4182221223117
              Lenie Kraan3661261209418
              Jan Snel447213976519
              Annie van Zuilen46879959020
              Jopie van Leeuwen50763944921
              Wil van der Waaij0n938722
              Corrie Looman422420887023
              Annie Martens434018856224
              Coba van der Meer0n830225
              Wil Sengers463210820526
              Ans van den Boezem0n541527
              Liesbeth van Doorn49985499828
              Ans Vergeer0n489129
              Bep Streng0n480730
              Sjaan Vianen0n476231
              Frans Berk0n469732
              Wim van den Burg0n433933
              Peggy Hoefsloot421421421434
              • Verslag en standen van 25 oktober 2018: 2e ronde
              • Uitslagen
              Donderdag j.l. was de 2e bijeenkomst met maar liefst 25 deelnemers.

              Bovendien kwam een nieuw lid kijken en luisteren met de belofte volgende maand ook weer mee te gaan doen. We heten Wil van harte welkom.

              Er was eenmaal een prijs te winnen voor de eerste pit, maar bij de eindbeoordeling kwam er een verrassing: we gingen met het uitdelen van de prijzen door tot de eerste 6 van de ranglijst. Bovendien was er natuurlijk ook nog de poedelprijs.

              We hebben dit aangepast omdat het vaak voorkwam dat één persoon met meerdere prijzen naar huis ging. Zij / hij had dan bv een prijs voor de eerste pit en behoorde ook nog eens tot degene met de hoogste of het laagste aantal punten. Nu kregen de nummers 4 en 5 ook eens een prijs.

              Het werd erg op prijs gesteld. Groetjes Gini

              De prijswinnaars waren:

              1. Jan Snel, met 5293 punten;
              2. Jan Slingerland, met 5248 punten;
              3. Wil van der Linden, met 5116 punten;
              4. Bertha van Rooijen, met 4998 punten;
              5. Ans Vergeer, met 4891 punten;
              6. Annie van Oostrum, met 4877 punten.De poedelprijs was voor onze nieuwe speler Wil Sengers, met 3573 punten. De 1e pit werd gespeeld door: Bertha van Rooijen en Tonia de Roos.
                Naam

                2e Ronde en plek

                Cumultatief en plek
                Adrie van Oostrum

                4737

                8

                9823

                1

                Annie van Vliet

                4470

                11

                9637

                2

                Bertha van Rooijen

                4998

                4

                9625

                3

                Jan Slingerland

                5248

                2

                9476

                4

                Wil van der Waaij

                4358

                14

                9387

                5

                Toos Schalkwijk

                4524

                10

                9134

                6

                Tiny van Rooyen

                4193

                16

                9079

                7

                Wil van der Linden

                5116

                3

                9015

                8

                Annie van Oostrum

                4877

                6

                8968

                9

                Bep de Goeij

                4160

                18

                8955

                10

                Leo van der Waaij

                4580

                9

                8865

                11

                Lia van Maarseveen

                4453

                12

                8742

                12

                Alie van Kleef

                4166

                17

                8690

                13

                Riet Laan

                4126

                19

                8685

                14

                Tonia de Roos

                4419

                13

                8441

                15

                Lenie Kraan

                3647

                24

                8433

                16

                Coba van der Meer

                4098

                20

                8302

                17

                Riek van Vliet

                3961

                21

                8163

                18

                Gini Slingerland

                3759

                22

                8049

                19

                Kees van der Waay

                3680

                23

                7952

                20

                Ans van den Boezem

                0

                n

                5415

                21

                Jan Snel

                5293

                1

                5293

                22

                Annie van Zuilen

                0

                n

                4903

                23

                Ans Vergeer

                4891

                5

                4891

                24

                Bep Streng

                4807

                7

                4807

                25

                Sjaan Vianen

                0

                n

                4762

                26

                Frans Berk

                0

                n

                4697

                27

                Corrie Looman

                0

                n

                4646

                28

                Jopie van Leeuwen

                0

                n

                4373

                29

                Wim van den Burg

                4339

                15

                4339

                30

                Annie Martens

                0

                n

                4222

                31

                Wil Sengers

                3573

                25

                3573

                32

                • Verslag en standen van 27 september 2018: 1e ronde
                • Uitslagen

                Donderdag 27 september was weer de eerste bijeenkomst voor de klaverjassers.

                We konden 27 deelnemers verwelkomen en dus moesten elke ronden 3 deelnemers  stilzitten maar die verdienden dan direct 1500 punten.

                Ook konden we kennismaken met vier nieuwelingen;

                • Ans van den Boezem;
                • Adrie van Oostrum;
                • Annie van Zuilen;
                • Annie van Oostrum.

                Wij wensen hen veel plezier.

                De uitslag was:

                1. Ans van den Boezem, met 5415 punten;
                2. Annie van Vliet, met 5167 punten;
                3. Adrie van Oostrum, met 5086 punten.

                De Poedelprijs was voor Wil van der Linden, hij scoorde 3899 punten.

                1e pit: Ans van de Boezem en Annie van Vliet

                2e pit: Toos Schalkwijk en Wil van der Linden

                1e nat: Wil van der Linden en Jan Slingerland

                Zij werden allen beloond met de gebruikelijke prijsjes.

                  Naam1e Ronde en plekCumultatief en plek
                  Ans van den Boezem5415154151
                  Annie van Vliet5167251672
                  Adrie van Oostrum5086350863
                  Wil van der Waaij5029450294
                  Annie van Zuilen4903549035
                  Tiny van Rooyen4886648866
                  Bep de Goeij4795747957
                  Lenie Kraan4786847868
                  Sjaan Vianen4762947629
                  Frans Berk469710469710
                  Corrie Looman464611464611
                  Bertha van Rooijen462712462712
                  Toos Schalkwijk461013461013
                  Riet Laan455914455914
                  Alie van Kleef452415452415
                  Jopie van Leeuwen437316437316
                  Gini Slingerland429017429017
                  Lia van Maarseveen428918428918
                  Leo van der Waaij428519428519
                  Kees van der Waay427220427220
                  Jan Slingerland422821422821
                  Annie Martens422222422222
                  Coba van der Meer420423420423
                  Riek van Vliet420224420224
                  Annie van Oostrum409125409125
                  Tonia de Roos402226402226
                  Wil van der Linden389927389927