30 okt

Klaverjasseizoen 2018 – 2019

Print Friendly, PDF & Email

Op 25 april was de laatste speelronde en op 8 mei werden de prijzen uitgereikt. Lees de nieuwsbrief van juni voor de uitslagen.

 


Spelregels klaverjascompetitie KBO Woerden

Er worden 8 rondes gespeeld.
Voor het eindresultaat tellen de hoogste 6 scores.
Bij 5 of minder gespeelde rondes valt u buiten de prijzen, maar…………
Na afloop van iedere middag zijn er kleine prijsjes te winnen. Dus per middag is er een winnaar, een tweede en een derde prijs en een poedelprijs voor de laagste score.

U speelt met een partner door middel van loting.

Wij spelen op zijn Rotterdams en niet met het mes op tafel. Bij verzaken wordt er opnieuw gedeeld. Wij houden het gezellig!!!!!!


Verslag en standen van 25 april 2019: 8e ronde

Lees de nieuwsbrief van juni voor de uitslagen en wie er kampioen is geworden.


??


Verslag en standen van 28 maart 2019: 7e ronde

Er waren deze keer maar 25 spelers waardoor het een stuk rustiger was dan vorige maand.

De uitslag werd:

  1. Coby van der Meer, met 5332 punten;
  2. Adrie van Oostrum, met 4996 punten;
  3. Lia van Maarseveen, met 4942 punten.De 1e pit was voor Annie van Zuijlen en Riek van VlietDe poedelprijs was voor: Alie van Kleef met 3829 punten

Uitslagen

Naam7e ronde en plekCumulatief
Adrie van Oostrum49962333971
Tiny van Rooyen46946323542
Annie van Oostrum393223317393
Kees van der Waay433918309964
Leo van der Waaij390524299685
Annie van Zuilen46877297006
Lenie Kraan459312296637
Alie van Kleef382925295308
Jan Slingerland414522288149
Wil van der Waaij4649112864910
Wil van der Linden486142799111
Bertha van Rooijen0n2763412
Jan Snel466792707013
Annie van Vliet4584132699514
Toos Schalkwijk473952666015
Riet Laan4491152645216
Bep de Goeij4161212623917
Riek van Vliet4199192610118
Lia van Maarseveen494232563219
Gini Slingerland4174202485620
Jopie van Leeuwen0n2383721
Wil Sengers4428172314922
Tonia de Roos0n2224123
Corrie Looman467282221924
Annie Martens0n2176525
Coba van der Meer533212159326
Max Vuylsteke0n1465527
Liesbeth van Doorn0n1455428
Bep Streng0n1339729
Riet Hoogeveen4433161307430
Peggy Hoefsloot0n1215631
Ans van den Boezem0n930932
Ans Vergeer0n903433
Tonny Vergeer465110822634
Jo Looman014799835
Sjaan Vianen0n476236
Frans Berk0n469737
Wim van den Burg0n433938

Verslag en standen van 28 februari 2019: 6e ronde

Tot verbazing van het bestuur deden er deze middag 33 spelers mee. Dat was nog nooit gebeurd. Het werd daardoor erg gezellig maar ook zeer rumoerig. Of dat op de uitslag van invloed is geweest?

De uitslag was:

  1. Wil Sengers met 5554 punten;
  2. Annie van Oostrum met 5459 punten;
  3. Riek van Vliet met 5159 punten.De poedelprijs was voor Tonny Vergeer die 3575 punten haalde.
    En de 1e pit werd gespeeld door: Riet Laan en Liesbeth van Doorn.

Als u in de tabel kijkt ziet u wie er in de totaal telling  kop gaat. Adrie is gestegen van 2 naar 1, Tiny  gezakt van 1 naar 3 en Annie heeft is van 4 naar 2 gezakt .

Er is aan de kop dus het een en ander veranderd. Het wordt steeds spannender!


Uitslagen

Naam6e ronde en plekCumulatief
Adrie van Oostrum44556284011
Annie van Oostrum48572278072
Tiny van Rooyen445423276603
Bertha van Rooijen461213276344
Kees van der Waay49565266575
Leo van der Waaij516412260636
Alie van Kleef401315257017
Lenie Kraan376516250708
Annie van Zuilen43947250139
Jan Slingerland5682192466910
Wil van der Waaij527692400011
Jopie van Leeuwen4237112383712
Wil van der Linden465342313013
Annie van Vliet0272241114
Jan Snel4031212240315
Tonia de Roos0n2224116
Bep de Goeij0202207817
Riet Laan0182196118
Toos Schalkwijk0242192119
Riek van Vliet449932190220
Annie Martens0172176521
Lia van Maarseveen4327312069022
Gini Slingerland4464262068223
Wil Sengers487911872124
Corrie Looman0301754725
Coba van der Meer0251626126
Max Vuylsteke4726101465527
Liesbeth van Doorn081455428
Bep Streng4423221339729
Peggy Hoefsloot4143141215630
Ans van den Boezem331729930931
Ans Vergeer0n903432
Riet Hoogeveen028864133
Jo Looman032799834
Sjaan Vianen0n476235
Frans Berk4419n469736
Wim van den Burg0n433937
Tonny Vergeer357533357538

Verslag en standen van 24 januari 2019: 5e ronde

De uitslag was:

  1. Jan Slingerland met 5682 punten;
  2. Annie van Zuijlen met 5276 punten;
  3. Kees van der Waaij met 5164 punten.
    De eerste 1e pit werd door Tonia de Roos en Annie van Zuijlen gespeeld.
    En de poedelprijs was voor: Peggy Hoefsloot met maar 3317 punten. Kom op Peggy: je kan beter!

Als u in de tabel kijkt ziet u wie er in de totaal telling  kop gaat. Tiny staat nu bovenaan maar wordt op haar huid gezeten door: Adrie. Het scheelt maar 130 puntjes.


Uitslagen

Naam5e ronde en plekCumulatief
Tiny van Rooyen445512235021
Adrie van Oostrum48576233722
Bertha van Rooijen445413229733
Annie van Oostrum46129223484
Tonia de Roos49564222415
Kees van der Waay51643215956
Leo van der Waaij401321213557
Alie van Kleef376522211468
Lenie Kraan439416205429
Jan Slingerland568212030110
Annie van Zuilen527621999611
Jopie van Leeuwen4237181909212
Wil van der Waaij465381900013
Annie van Vliet0251844814
Jan Snel4031201819015
Wil van der Linden0331801416
Bep de Goeij0261786317
Toos Schalkwijk0291785618
Riet Laan0301755619
Annie Martens4499101724220
Lia van Maarseveen0311697121
Riek van Vliet4327171674322
Gini Slingerland4464111669523
Corrie Looman487951374924
Wil Sengers0351316725
Coba van der Meer0321224126
Max Vuylsteke47267977027
Liesbeth van Doorn036953728
Bep Streng442314923029
Ans Vergeer414319903430
Peggy Hoefsloot331723753131
Ans van den Boezem024541532
Sjaan Vianen027476233
Frans Berk028469734
Riet Hoogeveen037468935
Jo Looman441915441936
Wim van den Burg034433937

Verslag en standen van 13 december 2018: 4e ronde

Het was opnieuw een gezellige middag met 25 spelers waaronder opnieuw 2 nieuwe enthousiaste leden.

We verwelkomen Max Vuylsteke en  Riet Hoogeveen.

De uitslag was:

  1. Jopie van Leeuwen met 5406 punten;
  2. Annie van Zuijlen met 5130 punten;
  3. Max Vuylsteke met 5044 punten.

De poedelprijs was voor Kees van der Waaij met 3616 punten.

Wie er allemaal een pit gespeeld hebben is niet doorgegeven.

Als u in de tabel kijkt ziet u wie er in de totaal telling  kop gaat. Anne van Vliet is afgezakt naar de 4e plaats; Tiny van Rooyen heeft haar plaats ingenomen.


Uitslagen

Naam4e ronde en plekCumulatief en plek
Tiny van Rooyen50844190471
Bertha van Rooijen514315185192
Adrie van Oostrum444117185153
Annie van Vliet455424184484
Wil van der Linden503322180145
Bep de Goeij495719178636
Toos Schalkwijk471516178567
Annie van Oostrum44625177368
Riet Laan445012175569
Alie van Kleef4407181738110
Leo van der Waaij4503111734211
Tonia de Roos3986141728512
Lia van Maarseveen4863101697113
Kees van der Waay3805251643114
Lenie Kraan3703211614815
Jopie van Leeuwen425311485516
Annie van Zuilen418221472017
Jan Slingerland3661n1461918
Wil van der Waaij447271434719
Jan Snel4687131415920
Wil Sengers507661316721
Annie Martens0201274322
Riek van Vliet4224n1241623
Coba van der Meer4340231224124
Gini Slingerland0n1223125
Liesbeth van Doorn46329953726
Corrie Looman0n887027
Ans van den Boezem4998n541528
Max Vuylsteke03504429
Ans Vergeer0n489130
Bep Streng0n480731
Sjaan Vianen0n476232
Frans Berk0n469733
Riet Hoogeveen42148468934
Wim van den Burgn433935
Peggy Hoefslootn421436


Verslag en standen van 22 november 2018: 3e ronde

Op donderdag 22 november werd de 3e ronde van onze gezellige klaverjascompetitie gespeeld. Er waren maar liefst 26 spelers waaronder opnieuw 2 nieuwe: Peggy en Liesbeth.

We heten hen van harte welkom.

De prijswinnaars waren:

  1. Jan Slingerland, met 5143 punten;
  2. Annie van Vliet, met 5084 punten;
  3. Jopie van Leeuwen, met 5076 punten. De eerste 1e pit werd door Jopie van Leeuwen en Jan Slingerland gespeeld.En de poedelprijs was voor Lenie Kraan die maar 3661 punten behaalde.

Als u in de tabel kijkt ziet u wie er in de competitie aan kop gaat. Dat zijn natuurlijk voorlopige uitslagen want aan het eind van het seizoen zal de stand gecorrigeerd worden. Dan worden de 2 slechtste uitslagen uit het totaal verwijderd.

Nu gaan aan kop: Annie van Vliet gevolgd door Jan Slingerland en Adrie van Oostrum.


Uitslagen

Naam3e Ronde en plekCumulatief en plek
Annie van Vliet50842147211
Jan Slingerland51431146192
Adrie van Oostrum444116142643
Bertha van Rooijen455411141794
Wil van der Linden50334140485
Tiny van Rooyen49576140366
Bep de Goeij47158136707
Toos Schalkwijk446214135968
Alie van Kleef445015131409
Riet Laan4407171309210
Tonia de Roos4503121294411
Leo van der Waaij3986231285112
Kees van der Waay486371281513
Annie van Oostrum3805241277314
Lia van Maarseveen3703251244515
Riek van Vliet4253191241616
Gini Slingerland4182221223117
Lenie Kraan3661261209418
Jan Snel447213976519
Annie van Zuilen46879959020
Jopie van Leeuwen50763944921
Wil van der Waaij0n938722
Corrie Looman422420887023
Annie Martens434018856224
Coba van der Meer0n830225
Wil Sengers463210820526
Ans van den Boezem0n541527
Liesbeth van Doorn49985499828
Ans Vergeer0n489129
Bep Streng0n480730
Sjaan Vianen0n476231
Frans Berk0n469732
Wim van den Burg0n433933
Peggy Hoefsloot421421421434


Verslag en standen van 25 oktober 2018: 2e ronde

Donderdag j.l. was de 2e bijeenkomst met maar liefst 25 deelnemers.

Bovendien kwam een nieuw lid kijken en luisteren met de belofte volgende
maand ook weer mee te gaan doen. We heten Wil van harte welkom.

Er was eenmaal een prijs te winnen voor de eerste pit, maar bij de eindbeoordeling kwam er een verrassing: we gingen met het uitdelen van de prijzen door tot de eerste 6 van de ranglijst. Bovendien was er natuurlijk ook nog de poedelprijs.

We hebben dit aangepast omdat het vaak voorkwam dat één persoon met meerdere prijzen naar huis ging. Zij / hij had dan bv een prijs voor de eerste pit en behoorde ook nog eens tot degene met de hoogste of het laagste aantal punten. Nu kregen de nummers 4 en 5 ook eens een prijs.

Het werd erg op prijs gesteld. Groetjes Gini

De prijswinnaars waren:

  1. Jan Snel, met 5293 punten;
  2. Jan Slingerland, met 5248 punten;
  3. Wil van der Linden, met 5116 punten;
  4. Bertha van Rooijen, met 4998 punten;
  5. Ans Vergeer, met 4891 punten;
  6. Annie van Oostrum, met 4877 punten.De poedelprijs was voor onze nieuwe speler Wil Sengers, met 3573 punten.
    De 1e pit werd gespeeld door: Bertha van Rooijen en Tonia de Roos.

Uitslagen

Naam

2e Ronde en plek

Cumultatief en plek
Adrie van Oostrum

4737

8

9823

1

Annie van Vliet

4470

11

9637

2

Bertha van Rooijen

4998

4

9625

3

Jan Slingerland

5248

2

9476

4

Wil van der Waaij

4358

14

9387

5

Toos Schalkwijk

4524

10

9134

6

Tiny van Rooyen

4193

16

9079

7

Wil van der Linden

5116

3

9015

8

Annie van Oostrum

4877

6

8968

9

Bep de Goeij

4160

18

8955

10

Leo van der Waaij

4580

9

8865

11

Lia van Maarseveen

4453

12

8742

12

Alie van Kleef

4166

17

8690

13

Riet Laan

4126

19

8685

14

Tonia de Roos

4419

13

8441

15

Lenie Kraan

3647

24

8433

16

Coba van der Meer

4098

20

8302

17

Riek van Vliet

3961

21

8163

18

Gini Slingerland

3759

22

8049

19

Kees van der Waay

3680

23

7952

20

Ans van den Boezem

0

n

5415

21

Jan Snel

5293

1

5293

22

Annie van Zuilen

0

n

4903

23

Ans Vergeer

4891

5

4891

24

Bep Streng

4807

7

4807

25

Sjaan Vianen

0

n

4762

26

Frans Berk

0

n

4697

27

Corrie Looman

0

n

4646

28

Jopie van Leeuwen

0

n

4373

29

Wim van den Burg

4339

15

4339

30

Annie Martens

0

n

4222

31

Wil Sengers

3573

25

3573

32


Verslag en standen van 27 september 2018: 1e ronde

Donderdag 27 september was weer de eerste bijeenkomst voor de klaverjassers.

We konden 27 deelnemers verwelkomen en dus moesten elke ronden 3 deelnemers  stilzitten maar die verdienden dan direct 1500 punten.

Ook konden we kennismaken met vier nieuwelingen;

  • Ans van den Boezem;
  • Adrie van Oostrum;
  • Annie van Zuilen;
  • Annie van Oostrum.

Wij wensen hen veel plezier.

De uitslag was:

  1. Ans van den Boezem, met 5415 punten;
  2. Annie van Vliet, met 5167 punten;
  3. Adrie van Oostrum, met 5086 punten.

De Poedelprijs was voor Wil van der Linden, hij scoorde 3899 punten.

1e pit: Ans van de Boezem en Annie van Vliet

2e pit: Toos Schalkwijk en Wil van der Linden

1e nat: Wil van der Linden en Jan Slingerland

Zij werden allen beloond met de gebruikelijke prijsjes.


Uitslagen

Naam1e Ronde en plekCumultatief en plek
Ans van den Boezem5415154151
Annie van Vliet5167251672
Adrie van Oostrum5086350863
Wil van der Waaij5029450294
Annie van Zuilen4903549035
Tiny van Rooyen4886648866
Bep de Goeij4795747957
Lenie Kraan4786847868
Sjaan Vianen4762947629
Frans Berk469710469710
Corrie Looman464611464611
Bertha van Rooijen462712462712
Toos Schalkwijk461013461013
Riet Laan455914455914
Alie van Kleef452415452415
Jopie van Leeuwen437316437316
Gini Slingerland429017429017
Lia van Maarseveen428918428918
Leo van der Waaij428519428519
Kees van der Waay427220427220
Jan Slingerland422821422821
Annie Martens422222422222
Coba van der Meer420423420423
Riek van Vliet420224420224
Annie van Oostrum409125409125
Tonia de Roos402226402226
Wil van der Linden389927389927

 

You cannot copy content of this page