11 mrt

Klaverjasseizoen 2019 – 2020

Print Friendly, PDF & Email

Op 27 februari werd alweer de zesde ronde van de competitie gespeeld. We hebben nog wel dezelfde leidster maar de rest van de standen is nogal gewijzigd. Zie hieronder wie er met de prijs naar huis ging.

  • Spelregels klaverjascompetitie KBO Woerden

Er worden 8 rondes gespeeld. Voor het eindresultaat tellen de hoogste 6 scores. Bij 5 of minder gespeelde rondes valt u buiten de prijzen, maar………… Na afloop van iedere middag zijn er kleine prijsjes te winnen. Dus per middag is er een winnaar, een tweede en een derde prijs en een poedelprijs voor de laagste score.

U speelt met een partner door middel van loting.

Wij spelen op zijn Rotterdams en niet met het mes op tafel. Bij verzaken wordt er opnieuw gedeeld. Wij houden het gezellig!!!!!!

  • Verslag en standen van 23 april 2020: 8e ronde
  • UItslagen

Moet nog worden gespeeld

    ??
    • Verslag en standen van 26 maart 2020: 7e ronde
    • Uitslagen

    Moet nog worden gespeeld

      ??
      • Verslag en standen van 27 februari 2020: 6e ronde
      • Uitslagen

      Met 26 spelers, waaronder twee nieuwe deelnemers, was het weer aardig druk. IN totaal deden er in dit seizoen al 38 leden mee. Je kunt zeggen dat de klaverjascompetitie bij de KBO een succes is.

      De uitslag was als volgt:

      no.1 Corrie Looman, met 5196 punten no.2 Jan Slingerland, met 5188 punten no.3 Bertha van Rooijen, met 5006 punten

      De Poedelprijs was voor Alie van Kleef met 3779 punten. Kom op Alie: Je kan beter!

      De 1e Pit was voor de twee nieuwkomers: Wil Standaar en Coby van Dijk. Dat beloofd nog wat voor de toekomst.

        NaamUitslag 6e rondecummultatief
        Lenie Kraan48267273181
        Jan Slingerland51882272222
        Kees van der Waaij456412268983
        Gini Slingerland48996267344
        Corrie Looman51961264175
        Ans van der Boezem398622260786
        Wil van der Linden401621256337
        Annie van Zuilen454114242318
        Tonia de Roos410620238209
        Leo van der Waaij4673112360310
        Wil van der Waaij4112192353911
        Wil Spruijt4716102327212
        Tiny van Rooijen4246162263313
        Lia van Maarseveen4561132239014
        Wil Sengers4410152172115
        Annie Martens0n2160016
        Jo Looman0n2115017
        Riet Laan3950232077418
        Ans Vergeer0n2030119
        Alie van Kleef3779262012120
        Jan Snel480881866621
        Bep de Goeij3931241705522
        Ben Wilbrink3844251685123
        Annie van Vliet492051483824
        Bertha van Rooijen500631455025
        Coby van der Meer0n1399626
        Jopie van Leeuwen0n1344927
        Jopie Kok0n1335628
        Riet Hogeveen0n1269929
        Max Vuijlsteke4150181224930
        Tonny Vergeer0n966631
        Bep Streng0n956532
        Trees van de Berg0n891933
        Toos Schalkwijk422317842234
        Sjaan Vianen0n540635
        Coby van Dijk49314493136
        Wil Standaar47389473837
        A. Rateland0n386638
        • Verslag en standen van 23 januari 2020: 5e ronde
        • Uitslagen

        Met 25 spelers, waaronder een nieuwe deelnemer, werd het weer gezellig.

        De uitslag was als volgt:

        no.1 Sjaan Vianen met 5406 punten no.2 Annie van Zuilen met 5183 punten no.3 Ben Wilbrink met 5121 punten

        De poedelprijs was voor de nieuwe deelnemer A. Rateland die 3866 punten haalde. Wellicht is het onwennigheid dat hij de poedelprijs kreeg maar samen met Wil van der Linden haalde hij wel de 2e pit.

        De eerste pit was voor Jo Looman en Lia van Maarseveen.

        Overigens: We hebben een nieuwe koploopster: mevrouw Lenie Kraan heeft Wil Spruijt verdrongen.

          NaamUitslag 5e rondecummultatief
          Lenie Kraan425620224921
          Kees van der Waaij411423223342
          Ans van der Boezem434016220923
          Jan Slingerland449710220344
          Gini Slingerland47386218355
          Wil van der Linden444613216176
          Annie Martens426019216007
          Corrie Looman406224212218
          Jo Looman46597211509
          Ans Vergeer4344152030110
          Tonia de Roos4344141971411
          Annie van Zuilen518321969012
          Wil van der Waaij505741942713
          Leo van der Waaij455691893014
          Wil Spruijt0n1855615
          Tiny van Rooijen4282181838716
          Lia van Maarseveen486251782917
          Wil Sengers4316171731118
          Riet Laan4246211682419
          Alie van Kleef0n1634220
          Coby van der Meer4457121399621
          Jan Snel457081385822
          Jopie van Leeuwen0n1344923
          Jopie Kok0n1335624
          Bep de Goeij4474111312425
          Ben Wilbrink512131300726
          Riet Hogeveen0n1269927
          Annie van Vliet0n991828
          Tonny Vergeer0n966629
          Bep Streng0n956530
          Bertha van Rooijen0n954431
          Trees van de Berg0n891932
          Max Vuijlsteke415222809933
          Sjaan Vianen54061540634
          Toos Schalkwijk0n419935
          A. Rateland386625386636
          • Verslag en standen van 12 december 2019: 4e ronde
          • Uitslagen

          Met 24 spelers hoefde er niemand stil te zitten. Maar omdat er iemand wat later was viel Jan Snel even in en behaalde daarmee de eerste en enige pit; maar dan wel samen met Corrie Looman.

          no.1 Tonia de Roos met 5285 punten no.2 Riet Laan met 5184 punten no.3 Bep Streng met 5143 punten

          De poelprijs was voor: Wil Sengers die maar 4106 punten behaalde De eerste 1e Pit was voor: Corrie Looman en Jan Snel.

          We hebben wel een nieuwe koploper in de totaal stand en dat is: Wil Spruijt.

            NaamUitslag 4e rondecummultatief
            Wil Spruijt568211185561
            Lenie Kraan46946182362
            Kees van der Waaij537415182203
            Ans van der Boezem424822177524
            Jan Slingerland45354175375
            Annie Martens38208173406
            Wil van der Linden436314171717
            Corrie Looman392917171598
            Gini Slingerland44783170979
            Jo Looman4239231649110
            Alie van Kleef4640161634211
            Ans Vergeer4363n1595712
            Tonia de Roos418811537013
            Annie van Zuilen4335131450714
            Leo van der Waaij3830101437415
            Wil van der Waaij5194191437016
            Tiny van Rooijen5285n1410517
            Jopie van Leeuwen477691344918
            Jopie Kok0n1335619
            Wil Sengers4949241299520
            Lia van Maarseveen4790n1296721
            Riet Hogeveen0181269922
            Riet Laan0201257823
            Annie van Vliet3795n991824
            Tonny Vergeer409812966625
            Bep Streng02956526
            Bertha van Rooijen0n954427
            Coby van der Meer51645953928
            Jan Snel0n928829
            Trees van de Berg4422n891930
            Bep de Goeij41997865031
            Ben Wilbrink021788632
            Toos Schalkwijk0n419933
            Max Vuijlsteke3712n394734
            • Verslag en standen van 22 november 2019: 3e ronde
            • Uitslagen

            Donderdag: natuurlijk waren er weer 26 enthousiaste klaverjassers om te kijken wie het slimst met de kaarten overweg zou kunnen.  Nou dat resulteerde in de volgende uitslag:

            no.1 Ans Vergeer met 5682 punten no.2 Wil Spruijt met 5374 punten no.3 Annie van Zuilen met 5285 punten

            De poedelprijs was voor Ben Wilbrink met 3712 punten die nieuw in ons gezelschap was.

            1e Pit: Tonie Vergeer en Ans Vergeer 2e Pit: Kees van der Waaij en Annie van Zuilen

              NaamUitslag 3e rondecummultatief
              Ans Vergeer56821159571
              Tiny van Rooijen46949141052
              Wil Spruijt53742140533
              Kees van der Waaij424817139454
              Ans van der Boezem453511136105
              Lenie Kraan382024133676
              Jopie Kok436315133567
              Lia van Maarseveen392922129678
              Corrie Looman447812129519
              Wil van der Linden4239181287710
              Annie Martens4640101265311
              Jan Slingerland4363141249612
              Jo Looman4188201237413
              Alie van Kleef4335161208314
              Gini Slingerland3830231204415
              Wil van der Waaij519441017816
              Annie van Zuilen528531011617
              Tonia de Roos477681008518
              Annie van Vliet0n991819
              Leo van der Waaij49496979320
              Bertha van Rooijen47907954421
              Jan Snel0n928822
              Trees van de Berg0n891923
              Wil Sengers379525888924
              Jopie van Leeuwen409821885125
              Riet Hogeveen0n849226
              Riet Laan0n839427
              Tonny Vergeer51645516428
              Coby van der Meer0n462229
              Bep Streng442213442230
              Toos Schalkwijk419919419931
              Max Vuijlsteke0n394732
              Bep de Goeij0n392533
              Ben Wilbrink371226371234
              • Verslag en standen van 24 oktober 2019: 2e ronde
              • Uitslagen

              Het was weer donderdag dus werd er weer geklaverjast!

              We konden 21 deelnemers verwelkomen en dus moesten elke ronden 1 deelnemer stilzitten maar die verdienden dan direct 1500 punten.

              Er waren veel deelnemers van de vorige keer niet verschenen maar het was er niet minder spannend door.

              De uitslag was:

              no.1 Tonia de Roos met 5309 punten no.2 Wil Sengers met 5094 putenn no.3 Wil van der Waaij met 4984 punten

              Poedelprijs Alie van Kleef 3809

              1e Pit: Jopie van Leeuwen en Wil van der Linden

              Kijk voor de totaalstand op de kolommen hieronder

                NaamUitslag 1e rondecummultatief
                Ans Vergeer467313102751
                Annie van Vliet45421499182
                Kees van der Waaij42852096973
                Lenie Kraan42222295474
                Tiny van Rooijen47491094115
                Jan Snel43771892886
                Ans van der Boezem46801290757
                Lia van Maarseveen42622190388
                Jopie Kok44101789939
                Trees van de Berg49614891910
                Wil Spruijt404923867911
                Wil van der Linden48027863812
                Riet Hogeveen428919849213
                Corrie Looman468111847314
                Riet Laan454215839415
                Gini Slingerland384527821416
                Jo Looman398724818617
                Jan Slingerland383328813318
                Annie Martens444716801319
                Alie van Kleef380929774820
                Tonia de Roos53091530921
                Wil Sengers50942509422
                Wil van der Waaij49843498423
                Leo van der Waaij48445484424
                Annie van Zuilen48316483125
                Bertha van Rooijen47548475426
                Jopie van Leeuwen47539475327
                Coby van der Meer0n462228
                Max Vuijlsteke394725394729
                Bep de Goeij392526392530
                • Verslag en standen van 26 september 2019: 1e ronde
                • Uitslagen

                Donderdag 26 september was weer de eerste bijeenkomst voor de klaverjassers.

                We konden 22 deelnemers verwelkomen en dus moesten elke ronden 2 deelnemers stilzitten maar die verdienden dan direct 1500 punten.

                Ook konden we kennismaken met twee nieuwelingen:

                • Trees van de Berg;
                • Wil Spruijt.

                Wij wensen hen veel plezier.

                De uitslag was:

                no.1 Ans Vergeer met 5602 punten no.2 Kees van der Waaij met 5412 punten no.3 Annie van Vliet met 5376 punten

                Poedelprijs was voor Annie Martens met  maar 3566 puntjes

                En de 1e pit werd gespeeld door: Lenie Kraan en Annie van Vliet

                Zij werden allen beloond met de gebruikelijke prijsjes.

                  NaamUitslag 1e rondecummultatief
                  Ans Vergeer1560215602
                  Kees van der Waaij2541225412
                  Annie van Vliet3537635376
                  Lenie Kraan4532545325
                  Jan Snel5491154911
                  Lia van Maarseveen6477664776
                  Tiny van Rooijen7466274662
                  Wil Spruijt8463084630
                  Coby van der Meer9462294622
                  Jopie Kok104583104583
                  Ans van der Boezem114395114395
                  Gini Slingerland124369124369
                  Jan Slingerland134300134300
                  Riet Hogeveen144203144203
                  Jo Looman154199154199
                  Trees van de Berg163958163958
                  Alie van Kleef173939173939
                  Riet Laan183852183852
                  Wil van der Linden193836193836
                  Corrie Looman203792203792
                  Annie Martens213566213566

                  You cannot copy content of this page