14 okt

Klaverjasseizoen 2019 – 2020

Print Friendly, PDF & Email

Op 22 november werd de derde ronde van de competitie gespeeld. Bekijk hieronder de standen en zie wie er met de prijs naar huis ging.

  • Spelregels klaverjascompetitie KBO Woerden

Er worden 8 rondes gespeeld. Voor het eindresultaat tellen de hoogste 6 scores. Bij 5 of minder gespeelde rondes valt u buiten de prijzen, maar………… Na afloop van iedere middag zijn er kleine prijsjes te winnen. Dus per middag is er een winnaar, een tweede en een derde prijs en een poedelprijs voor de laagste score.

U speelt met een partner door middel van loting.

Wij spelen op zijn Rotterdams en niet met het mes op tafel. Bij verzaken wordt er opnieuw gedeeld. Wij houden het gezellig!!!!!!

  • Verslag en standen van 23 april 2020: 8e ronde
  • UItslagen

Moet nog worden gespeeld

    ??
    • Verslag en standen van 26 maart 2020: 7e ronde
    • Uitslagen

    Moet nog worden gespeeld

      ??
      • Verslag en standen van 27 februari 2020: 6e ronde
      • Uitslagen

      Moet nog worden gespeeld

        ??
        • Verslag en standen van 23 januari 2019: 5e ronde
        • Uitslagen

        Moet nog worden gespeeld

          ??
          • Verslag en standen van 12 december 2019: 4e ronde
          • Uitslagen

          Moet nog worden gespeeld

            ??
            • Verslag en standen van 22 november 2019: 3e ronde
            • Uitslagen

            Donderdag: natuurlijk waren er weer 26 enthousiaste klaverjassers om te kijken wie het slimst met de kaarten overweg zou kunnen.  Niu dat resulteerde in de volgende uitslag:

            no.1 Ans Vergeer met 5682 punten no.2 Wil Spruijt met 5374 punten no.3 Annie van Zuilen met 5285 punten

            De poedelprijs was voor Ben Wilbrink met 3712 punten die nieuw in ons gezelschap was.

            1e Pit: Tonie Vergeer en Ans Vergeer 2e Pit: Kees van der Waaij en Annie van Zuilen

              NaamUitslag 3e rondecummultatief
              Ans Vergeer56821159571
              Tiny van Rooijen46949141052
              Wil Spruijt53742140533
              Kees van der Waaij424817139454
              Ans van der Boezem453511136105
              Lenie Kraan382024133676
              Jopie Kok436315133567
              Lia van Maarseveen392922129678
              Corrie Looman447812129519
              Wil van der Linden4239181287710
              Annie Martens4640101265311
              Jan Slingerland4363141249612
              Jo Looman4188201237413
              Alie van Kleef4335161208314
              Gini Slingerland3830231204415
              Wil van der Waaij519441017816
              Annie van Zuilen528531011617
              Tonia de Roos477681008518
              Annie van Vliet0n991819
              Leo van der Waaij49496979320
              Bertha van Rooijen47907954421
              Jan Snel0n928822
              Trees van de Berg0n891923
              Wil Sengers379525888924
              Jopie van Leeuwen409821885125
              Riet Hogeveen0n849226
              Riet Laan0n839427
              Tonny Vergeer51645516428
              Coby van der Meer0n462229
              Bep Streng442213442230
              Toos Schalkwijk419919419931
              Max Vuijlsteke0n394732
              Bep de Goeij0n392533
              Ben Wilbrink371226371234
              • Verslag en standen van 24 oktober 2019: 2e ronde
              • Uitslagen

              Het was weer donderdag dus werd er weer geklaverjast!

              We konden 21 deelnemers verwelkomen en dus moesten elke ronden 1 deelnemer stilzitten maar die verdienden dan direct 1500 punten.

              Er waren veel deelnemers van de vorige keer niet verschenen maar het was er niet minder spannend door.

              De uitslag was:

              no.1 Tonia de Roos met 5309 punten no.2 Wil Sengers met 5094 putenn no.3 Wil van der Waaij met 4984 punten

              Poedelprijs Alie van Kleef 3809

              1e Pit: Jopie van Leeuwen en Wil van der Linden

              Kijk voor de totaalstand op de kolommen hieronder

                NaamUitslag 1e rondecummultatief
                Ans Vergeer467313102751
                Annie van Vliet45421499182
                Kees van der Waaij42852096973
                Lenie Kraan42222295474
                Tiny van Rooijen47491094115
                Jan Snel43771892886
                Ans van der Boezem46801290757
                Lia van Maarseveen42622190388
                Jopie Kok44101789939
                Trees van de Berg49614891910
                Wil Spruijt404923867911
                Wil van der Linden48027863812
                Riet Hogeveen428919849213
                Corrie Looman468111847314
                Riet Laan454215839415
                Gini Slingerland384527821416
                Jo Looman398724818617
                Jan Slingerland383328813318
                Annie Martens444716801319
                Alie van Kleef380929774820
                Tonia de Roos53091530921
                Wil Sengers50942509422
                Wil van der Waaij49843498423
                Leo van der Waaij48445484424
                Annie van Zuilen48316483125
                Bertha van Rooijen47548475426
                Jopie van Leeuwen47539475327
                Coby van der Meer0n462228
                Max Vuijlsteke394725394729
                Bep de Goeij392526392530
                • Verslag en standen van 26 september 2019: 1e ronde
                • Uitslagen

                Donderdag 26 september was weer de eerste bijeenkomst voor de klaverjassers.

                We konden 22 deelnemers verwelkomen en dus moesten elke ronden 2 deelnemers stilzitten maar die verdienden dan direct 1500 punten.

                Ook konden we kennismaken met twee nieuwelingen:

                • Trees van de Berg;
                • Wil Spruijt.

                Wij wensen hen veel plezier.

                De uitslag was:

                no.1 Ans Vergeer met 5602 punten no.2 Kees van der Waaij met 5412 punten no.3 Annie van Vliet met 5376 punten

                Poedelprijs was voor Annie Martens met  maar 3566 puntjes

                En de 1e pit werd gespeeld door: Lenie Kraan en Annie van Vliet

                Zij werden allen beloond met de gebruikelijke prijsjes.

                  NaamUitslag 1e rondecummultatief
                  Ans Vergeer1560215602
                  Kees van der Waaij2541225412
                  Annie van Vliet3537635376
                  Lenie Kraan4532545325
                  Jan Snel5491154911
                  Lia van Maarseveen6477664776
                  Tiny van Rooijen7466274662
                  Wil Spruijt8463084630
                  Coby van der Meer9462294622
                  Jopie Kok104583104583
                  Ans van der Boezem114395114395
                  Gini Slingerland124369124369
                  Jan Slingerland134300134300
                  Riet Hogeveen144203144203
                  Jo Looman154199154199
                  Trees van de Berg163958163958
                  Alie van Kleef173939173939
                  Riet Laan183852183852
                  Wil van der Linden193836193836
                  Corrie Looman203792203792
                  Annie Martens213566213566