11 mrt

Klaverjasseizoen 2019 – 2020

Print Friendly, PDF & Email

Op 27 februari werd alweer de zesde ronde van de competitie gespeeld. We hebben nog wel dezelfde leidster maar de rest van de standen is nogal gewijzigd. Zie hieronder wie er met de prijs naar huis ging.


Spelregels klaverjascompetitie KBO Woerden

Er worden 8 rondes gespeeld.
Voor het eindresultaat tellen de hoogste 6 scores.
Bij 5 of minder gespeelde rondes valt u buiten de prijzen, maar…………
Na afloop van iedere middag zijn er kleine prijsjes te winnen. Dus per middag is er een winnaar, een tweede en een derde prijs en een poedelprijs voor de laagste score.

U speelt met een partner door middel van loting.

Wij spelen op zijn Rotterdams en niet met het mes op tafel. Bij verzaken wordt er opnieuw gedeeld. Wij houden het gezellig!!!!!!


Verslag en standen van 23 april 2020: 8e ronde

Moet nog worden gespeeld


UItslagen

??

Verslag en standen van 26 maart 2020: 7e ronde

Moet nog worden gespeeld


Uitslagen

??

Verslag en standen van 27 februari 2020: 6e ronde

Met 26 spelers, waaronder twee nieuwe deelnemers, was het weer aardig druk. IN totaal deden er in dit seizoen al 38 leden mee. Je kunt zeggen dat de klaverjascompetitie bij de KBO een succes is.

De uitslag was als volgt:

no.1 Corrie Looman, met 5196 punten
no.2 Jan Slingerland, met 5188 punten
no.3 Bertha van Rooijen, met 5006 punten

De Poedelprijs was voor Alie van Kleef met 3779 punten. Kom op Alie: Je kan beter!

De 1e Pit was voor de twee nieuwkomers: Wil Standaar en Coby van Dijk. Dat beloofd nog wat voor de toekomst.


Uitslagen

NaamUitslag 6e rondecummultatief
Lenie Kraan48267273181
Jan Slingerland51882272222
Kees van der Waaij456412268983
Gini Slingerland48996267344
Corrie Looman51961264175
Ans van der Boezem398622260786
Wil van der Linden401621256337
Annie van Zuilen454114242318
Tonia de Roos410620238209
Leo van der Waaij4673112360310
Wil van der Waaij4112192353911
Wil Spruijt4716102327212
Tiny van Rooijen4246162263313
Lia van Maarseveen4561132239014
Wil Sengers4410152172115
Annie Martens0n2160016
Jo Looman0n2115017
Riet Laan3950232077418
Ans Vergeer0n2030119
Alie van Kleef3779262012120
Jan Snel480881866621
Bep de Goeij3931241705522
Ben Wilbrink3844251685123
Annie van Vliet492051483824
Bertha van Rooijen500631455025
Coby van der Meer0n1399626
Jopie van Leeuwen0n1344927
Jopie Kok0n1335628
Riet Hogeveen0n1269929
Max Vuijlsteke4150181224930
Tonny Vergeer0n966631
Bep Streng0n956532
Trees van de Berg0n891933
Toos Schalkwijk422317842234
Sjaan Vianen0n540635
Coby van Dijk49314493136
Wil Standaar47389473837
A. Rateland0n386638

Verslag en standen van 23 januari 2020: 5e ronde

Met 25 spelers, waaronder een nieuwe deelnemer, werd het weer gezellig.

De uitslag was als volgt:

no.1 Sjaan Vianen met 5406 punten
no.2 Annie van Zuilen met 5183 punten
no.3 Ben Wilbrink met 5121 punten

De poedelprijs was voor de nieuwe deelnemer A. Rateland die 3866 punten haalde. Wellicht is het onwennigheid dat hij de poedelprijs kreeg maar samen met Wil van der Linden haalde hij wel de 2e pit.

De eerste pit was voor Jo Looman en Lia van Maarseveen.

Overigens: We hebben een nieuwe koploopster: mevrouw Lenie Kraan heeft Wil Spruijt verdrongen.


Uitslagen

NaamUitslag 5e rondecummultatief
Lenie Kraan425620224921
Kees van der Waaij411423223342
Ans van der Boezem434016220923
Jan Slingerland449710220344
Gini Slingerland47386218355
Wil van der Linden444613216176
Annie Martens426019216007
Corrie Looman406224212218
Jo Looman46597211509
Ans Vergeer4344152030110
Tonia de Roos4344141971411
Annie van Zuilen518321969012
Wil van der Waaij505741942713
Leo van der Waaij455691893014
Wil Spruijt0n1855615
Tiny van Rooijen4282181838716
Lia van Maarseveen486251782917
Wil Sengers4316171731118
Riet Laan4246211682419
Alie van Kleef0n1634220
Coby van der Meer4457121399621
Jan Snel457081385822
Jopie van Leeuwen0n1344923
Jopie Kok0n1335624
Bep de Goeij4474111312425
Ben Wilbrink512131300726
Riet Hogeveen0n1269927
Annie van Vliet0n991828
Tonny Vergeer0n966629
Bep Streng0n956530
Bertha van Rooijen0n954431
Trees van de Berg0n891932
Max Vuijlsteke415222809933
Sjaan Vianen54061540634
Toos Schalkwijk0n419935
A. Rateland386625386636

Verslag en standen van 12 december 2019: 4e ronde

Met 24 spelers hoefde er niemand stil te zitten. Maar omdat er iemand wat later was viel Jan Snel even in en behaalde daarmee de eerste en enige pit; maar dan wel samen met Corrie Looman.

no.1 Tonia de Roos met 5285 punten
no.2 Riet Laan met 5184 punten
no.3 Bep Streng met 5143 punten

De poelprijs was voor: Wil Sengers die maar 4106 punten behaalde
De eerste 1e Pit was voor: Corrie Looman en Jan Snel.

We hebben wel een nieuwe koploper in de totaal stand en dat is: Wil Spruijt.


Uitslagen

NaamUitslag 4e rondecummultatief
Wil Spruijt568211185561
Lenie Kraan46946182362
Kees van der Waaij537415182203
Ans van der Boezem424822177524
Jan Slingerland45354175375
Annie Martens38208173406
Wil van der Linden436314171717
Corrie Looman392917171598
Gini Slingerland44783170979
Jo Looman4239231649110
Alie van Kleef4640161634211
Ans Vergeer4363n1595712
Tonia de Roos418811537013
Annie van Zuilen4335131450714
Leo van der Waaij3830101437415
Wil van der Waaij5194191437016
Tiny van Rooijen5285n1410517
Jopie van Leeuwen477691344918
Jopie Kok0n1335619
Wil Sengers4949241299520
Lia van Maarseveen4790n1296721
Riet Hogeveen0181269922
Riet Laan0201257823
Annie van Vliet3795n991824
Tonny Vergeer409812966625
Bep Streng02956526
Bertha van Rooijen0n954427
Coby van der Meer51645953928
Jan Snel0n928829
Trees van de Berg4422n891930
Bep de Goeij41997865031
Ben Wilbrink021788632
Toos Schalkwijk0n419933
Max Vuijlsteke3712n394734

Verslag en standen van 22 november 2019: 3e ronde

Donderdag: natuurlijk waren er weer 26 enthousiaste klaverjassers om te kijken wie het slimst met de kaarten overweg zou kunnen.  Nou dat resulteerde in de volgende uitslag:

no.1 Ans Vergeer met 5682 punten
no.2 Wil Spruijt met 5374 punten
no.3 Annie van Zuilen met 5285 punten

De poedelprijs was voor Ben Wilbrink met 3712 punten die nieuw in ons gezelschap was.

1e Pit: Tonie Vergeer en Ans Vergeer
2e Pit: Kees van der Waaij en Annie van Zuilen


Uitslagen

NaamUitslag 3e rondecummultatief
Ans Vergeer56821159571
Tiny van Rooijen46949141052
Wil Spruijt53742140533
Kees van der Waaij424817139454
Ans van der Boezem453511136105
Lenie Kraan382024133676
Jopie Kok436315133567
Lia van Maarseveen392922129678
Corrie Looman447812129519
Wil van der Linden4239181287710
Annie Martens4640101265311
Jan Slingerland4363141249612
Jo Looman4188201237413
Alie van Kleef4335161208314
Gini Slingerland3830231204415
Wil van der Waaij519441017816
Annie van Zuilen528531011617
Tonia de Roos477681008518
Annie van Vliet0n991819
Leo van der Waaij49496979320
Bertha van Rooijen47907954421
Jan Snel0n928822
Trees van de Berg0n891923
Wil Sengers379525888924
Jopie van Leeuwen409821885125
Riet Hogeveen0n849226
Riet Laan0n839427
Tonny Vergeer51645516428
Coby van der Meer0n462229
Bep Streng442213442230
Toos Schalkwijk419919419931
Max Vuijlsteke0n394732
Bep de Goeij0n392533
Ben Wilbrink371226371234

Verslag en standen van 24 oktober 2019: 2e ronde

Het was weer donderdag dus werd er weer geklaverjast!

We konden 21 deelnemers verwelkomen en dus moesten elke ronden 1 deelnemer stilzitten maar die verdienden dan direct 1500 punten.

Er waren veel deelnemers van de vorige keer niet verschenen maar het was er niet minder spannend door.

De uitslag was:

no.1 Tonia de Roos met 5309 punten
no.2 Wil Sengers met 5094 putenn
no.3 Wil van der Waaij met 4984 punten

Poedelprijs Alie van Kleef 3809

1e Pit: Jopie van Leeuwen en Wil van der Linden

Kijk voor de totaalstand op de kolommen hieronder


Uitslagen

NaamUitslag 1e rondecummultatief
Ans Vergeer467313102751
Annie van Vliet45421499182
Kees van der Waaij42852096973
Lenie Kraan42222295474
Tiny van Rooijen47491094115
Jan Snel43771892886
Ans van der Boezem46801290757
Lia van Maarseveen42622190388
Jopie Kok44101789939
Trees van de Berg49614891910
Wil Spruijt404923867911
Wil van der Linden48027863812
Riet Hogeveen428919849213
Corrie Looman468111847314
Riet Laan454215839415
Gini Slingerland384527821416
Jo Looman398724818617
Jan Slingerland383328813318
Annie Martens444716801319
Alie van Kleef380929774820
Tonia de Roos53091530921
Wil Sengers50942509422
Wil van der Waaij49843498423
Leo van der Waaij48445484424
Annie van Zuilen48316483125
Bertha van Rooijen47548475426
Jopie van Leeuwen47539475327
Coby van der Meer0n462228
Max Vuijlsteke394725394729
Bep de Goeij392526392530

Verslag en standen van 26 september 2019: 1e ronde

Donderdag 26 september was weer de eerste bijeenkomst voor de klaverjassers.

We konden 22 deelnemers verwelkomen en dus moesten elke ronden 2 deelnemers stilzitten maar die verdienden dan direct 1500 punten.

Ook konden we kennismaken met twee nieuwelingen:

  • Trees van de Berg;
  • Wil Spruijt.

Wij wensen hen veel plezier.

De uitslag was:

no.1 Ans Vergeer met 5602 punten
no.2 Kees van der Waaij met 5412 punten
no.3 Annie van Vliet met 5376 punten

Poedelprijs was voor Annie Martens met  maar 3566 puntjes

En de 1e pit werd gespeeld door: Lenie Kraan en Annie van Vliet

Zij werden allen beloond met de gebruikelijke prijsjes.


Uitslagen

NaamUitslag 1e rondecummultatief
Ans Vergeer1560215602
Kees van der Waaij2541225412
Annie van Vliet3537635376
Lenie Kraan4532545325
Jan Snel5491154911
Lia van Maarseveen6477664776
Tiny van Rooijen7466274662
Wil Spruijt8463084630
Coby van der Meer9462294622
Jopie Kok104583104583
Ans van der Boezem114395114395
Gini Slingerland124369124369
Jan Slingerland134300134300
Riet Hogeveen144203144203
Jo Looman154199154199
Trees van de Berg163958163958
Alie van Kleef173939173939
Riet Laan183852183852
Wil van der Linden193836193836
Corrie Looman203792203792
Annie Martens213566213566

You cannot copy content of this page