Klaverjassen seizoen 2016 – 2017

Print Friendly, PDF & Email

[fruitful_dbox]De kampioenen[/fruitful_dbox]

De 3 prijswinnaars seizoen 2016_2017 met de kampioen Bep Streng in het midden

[fruitful_sep][fruitful_alert type=”alert-success”]Klik op onderstaande labels en bekijk de uitslagen per ronde[/fruitful_alert]

[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Foto’s, einduitslag en prijsuitreiking”]

Op donderdag 4 mei was de prijsuitreiking van onze klaverjascompetitie seizoen 2016/2017 waarbij 21 deelnemers aanwezig waren.

Deze keer werden de prijzen uitgereikt door Gini die de prijswinnaars van harte feliciteerde.

Ook na de correctie in de uitslag was het duidelijk dat Bep Streng niet werd ingehaald: zij werd dus de klaverjaskampioen seizoen 2016/2017.
Door de uitgevoerde correctie is Wil Standaar, Jan Snel gepasseerd.
Jan Snel werd vervolgens derde want hij verdrong Jan Slingerland: die uiteindelijk afzakte naar de 9e stek.

Na de prijsuitreiking hebben we nog genoten van een drankje en een knabbeltjes.

De gezellige middag werd afgesloten met nog 2 spelrondes.

Deze ronde, die niet meer meetelde, werd gewonnen door:
Tiny van Rooijen, met 3634 punten, gevolgd door
Jan Slingerland, met 3345 punten.

En hoe bestaat het:
De poedelprijs was deze keer voor de kampioen Bep Streng, met het laagste aantal punten dat in deze competitie is gehaald: 2548 punten

Weetjes:
Er deden dit seizoen 37 enthousiaste leden mee.
Het hoogst aantal punten werd behaald door Bep Streng (5777 punten)
Het laagste aantal punten werd behaald door Tiny van Rooijen (3392 punten)
Op 18 mei beginnen we weer met : ZOMERJASSEN.

Houd u van klaverjassen en wilt u ook een gezellige donderdag middag? Kom dan eens langs en speel mee.

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

NaamCumm na 8e rondeplek na 8 rondengecorrigeerd aantal puntengecorrigeerde plek
Bep Streng382631296181
Wil Standaar332316292682
Jan Snel362362283913
Corrie Looman357484283814
Wil van der Linden2832914283295
Gini Slingerland355995280636
Wil van der Waaij318308280537
Tiny van Rooyen3140810280168
Jan Slingerland359473279489
Lia van Maarseveen3218972791610
Annie Martens27774152777411
Leo van der Waaij27576172757612
Alie van Kleef3169292747813
Bertha van Rooijen31094112714714
Jopie Kok30688122713915
Coba van der Meer26973182697316
Kees van der Waay26471192647117
Berna Zweep25909202590918
Lenie Kraan25586212558619
Riek van Vliet29387132545420
Riet Laan27631162423221
Door de Heij22816222281622
Tonny Vergeer21790232179023
Tonia de Roos18960241896024
Jopie van Leeuwen17421251742125
Toos Schalkwijk17121261712126
Riet Hoogenveen14443271444327
Gerrie de Heij13036281303628
Ans van den Boezem869729869729
Wim van den Burg862030862030
Frans Berk545731545731
Sjaan Vianen484132484132
Miep Oudshoorn430333430333
Bep de Goeij422734422734
Corrie van Rossum420335420335
Fien Schaafsma382436382436
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]

[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Verslag en standen van 22 september 2016: 1e ronde”]

Donderdag 22 september was weer de eerste bijeenkomt voor de klaverjassers.

We konden 28 deelnemers we verwelkomen. Dus 7 tafels en geen stilzitters!! Een mooi begin. Bovendien konden we 3 nieuwe spelers verwelkomen:

  • Lia van Maarseveen,
  • Riek van Vliet en
  • Fien Schaafsma.

We wensen jullie veel plezier toe.

Behalve de prijsjes voor de bovenste 3 spelers, was er dit keer elke ronde een prijs: voor wie de eerste pit haalden. Helaas was ik vergeten mijn fototoestel mee te nemen. Dus deze keer geen foto’s.

De uitslag was:

  1. Corrie Looman, met 5310 punten;
  2. Lia van Maarseveen, met 5243 punten;
  3. Coba van der Meer, met 5086 punten

De Poedelprijs was voor Jan Snel met 3727 punten

1e pit: Door de Heij en Alie van Kleef.
2e pit: Jan Slingerland en Jopie van Leeuwen.
3e pit: Wil van der Waaij en Jopie van Leeuwen.

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

naam1e rondeplaatscumulatiefplaats cumulatief
Corrie Looman5310153101
Lia van Maarseveen5243252432
Jopie Kok5082450824
Arie van Riet459111459111
Coba van der Meer5086350863
Berna Zweep399324399324
Tiny van Rooyen4801648016
Door de Heij449513449513
Alie van Kleef421421421421
Jan Slingerland419822419822
Bep Streng4763747637
Wil van der Linden460310460310
Gini Slingerland377627377627
Gerrie de Heij448714448714
Wil van der Waaij5009550095
Ans van den Boezem4679946799
Wim van den Burg4747847478
Riek van Vliet438616438616
Jan Snel372728372728
Riet Laan388425388425
Miep Oudshoorn0n0n
Gerrie de Heij448714448714
Annie Martens427519427519
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]
[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Verslag en standen van 27 oktober 2016: 2e ronde”]

Donderdag 27 oktober werd de tweede klaverjasronde door de klaverjascommissie georganiseerd.

We konden 24 deelnemers we verwelkomen. Dus 6 tafels en geen stilzitters!! Opnieuw een mooi aantal .

Bovendien konden we 2 nieuwe spelers verwelkomen: Riet Hoogeveen en Wil Standaar. We wensen jullie veel plezier toe. Riet Hoogeveen pakte bovendien zomaar de derde prijs. Wordt dat de nieuwe kampioen?

De uitslag was:

  1. Gini Slingerland met 5116 punten;
  2. Berna Zweep met 5086 punten;
  3. Riet Hoogenveen met 4986 punten

De Poedelprijs was voor: Wil van der Waaij met 3777 punten.
De 1e pit werd gespeeld door: Riet Laan en Bertha van Rooijen.
En de 2e pit door: Gerrie de Heij en Jopie Kok.

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

naam2e rondeplaatscumulatiefplaats cumulatief
Corrie Looman48505101601
Lia van Maarseveen47698100122
Jopie Kok46821097643
Arie van Riet4928495194
Coba van der Meer42531793395
Berna Zweep5086290796
Tiny van Rooyen42181890197
Door de Heij45171190128
Alie van Kleef4775789899
Jan Slingerland47786897610
Bep Streng421019897311
Wil van der Linden428916889212
Gini Slingerland51161889213
Gerrie de Heij437514886214
Gerrie de Heij437514886214
Wil van der Waaij377724878615
Ans van den Boezem401821869716
Wim van den Burg387323862017
Riek van Vliet394422833018
Jan Snel442412815119
Riet Laan419420807820
Miep Oudshoorn430315430328
Annie Martens0n427529
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]
[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Verslag en standen van 24 november 2016: 3e ronde”]

Donderdag 24 november werd alweer de derde ronden gespeeld.

Er waren 25 deelnemers zodat er steeds 1 persoon moest stil zitten. Maar dat leverde wel 1500 punten op !!

De uitslag was:

  1. Wil van der Linden met 5403 punten;
  2. Gini Slingerland met 5032 punten;
  3. Leo van der Waaij met 5008 punten

De poedelprijs was voor: Riet Laan met 3399 punten.
De eerste pit was voor Jan Slingerland en Bep Streng, zij verdienden een pakje chocolade cookies,
De tweede pit was voor Arie van Riet en Bertha van Rooijen die een pakje mergpijpjes kregen.

Alle prijswinnaars konden kiezen uit verschillende pakjes koekjes.

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

Naam3e rondeplaatscumulatiefplaats cumulatief
Corrie Looman46898148491
Lia van Maarseveen447013144822
Wil van der Linden54931143853
Jopie Kok445914142234
Arie van Riet457710140965
Gini Slingerland50322139246
Bep Streng47287137017
Coba van der Meer429717136368
Alie van Kleef442315134129
Berna Zweep4298161337710
Gerrie de Heij4174191303611
Jan Snel478861293912
Wil van der Waaij4077211286313
Jan Slingerland3801241277714
Riek van Vliet4110201244015
Riet Laan3399251147716
Leo van der Waaij50083940817
Annie Martens49784925318
Jopie van Leeuwen450412903719
Bertha van Rooijen46419903320
Lenie Kraan48065902421
Tiny van Rooyen0n901922
Door de Heij0n901223
Wil Standaar396322870124
Ans van den Boezem0n869725
Tonia de Roos457111864626
Wim van den Burg0n862027
Kees van der Waay422318858528
Riet Hoogenveen0n498629
Toos Schalkwijk0n438330
Miep Oudshoorn0n430331
Tonny Vergeer389423389432
Fien Schaafsma0n382433
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]
[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Verslag en standen van 22 december 2016: 4e ronde”]

Donderdag 24 december werd alweer de derde ronden gespeeld.

Er waren 25 deelnemers zodat er steeds 1 persoon moest stil zitten. Maar dat leverde wel 1500 punten op !!

De uitslag was:

  1. Bep Streng met 5777 punten;
  2. Door de Heij met 5202 punten;
  3. Wil Standaar met 5091 punten.

De poedelprijs was voor Gini Slingerland, die scoorde 3760 punten

De 1e pit was voor : Door de Heij en Jan Snel;
De 2e pit: werd gescoord door Bep Streng en Wil van der Waaij;
En de 3e pit was voor: Alie van Kleef en Jopie van Leeuwen.

Wat de winnaars kregen vermeld de story niet.

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

NaamUitslag 4e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
Bep Streng57771195121
Door de Heij520221424015
Wil Standaar509131382616
Lia van Maarseveen48404193492
Jan Snel48325178227
Riek van Vliet478561728912
Bertha van Rooijen475771381917
Tiny van Rooyen472881377918
Tonny Vergeer46959862130
Jopie van Leeuwen4630101370119
Wil van der Waaij462811175529
Riet Hoogenveen458112958225
Kees van der Waay4558131319222
Alie van Kleef455514180246
Arie van Riet449215186285
Wil van der Linden441616188444
Corrie Looman438717192673
Jan Slingerland4380181722713
Lenie Kraan4139201320821
Berna Zweep4053211749311
Leo van der Waaij3999221344720
Toos Schalkwijk389623831931
Coba van der Meer3800241749710
Gini Slingerland376025177398
Jopie Kok0n1425114
Gerrie de Heij0n1308323
Riet Laan0n1154724
Annie Martens0n927626
Ans van den Boezem0n872727
Tonia de Roos0n868028
Wim van den Burg0n865129
Miep Oudshoorn0n431832
Fien Schaafsma0n385034
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]
[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Verslag en standen van 26 januari 2017: 5e ronde”]

Er waren 26 deelnemers.
Omdat de dienstregeling van de gemeentelijke bussen is verandert wordt het voor enkele leden moeilijk om om 13.15 uur aanwezig aanwezig te zijn.
Met algemene stemmen is besloten voortaan om 13.30 uur te beginnen.

Deze keer konden weer 2 nieuwe kaarters worden verwelkomt:  Het waren Sjaan Vianen en Frans Berk, die andere jaren ook  waren actief meededen.

De uitslag was:

  1. Frans Berk scoorde 5457 punten;
  2. Tonia de Roos vocht voor 5209 punten;
  3. Bep Streng veroverde 5133 punten.De ze keer was de poedelprijs voor Tiny van Rooijen met 3392 punten.De 1e pit werd gespeeld door het koppel  Wil Standaar en Tonia de Roos
    En de 2e pit door: Bep Streng en Tonia de Roos.

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

NaamUitslag 5e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
Bep Streng51333246111
Corrie Looman434917235852
Wil van der Linden458513233863
Alie van Kleef460512225724
Wil van der Waaij49556224465
Arie van Riet375524223436
Jan Slingerland49624221197
Jan Snel411821218898
Coba van der Meer440515218419
Gini Slingerland3890232157410
Berna Zweep4009222143911
Riek van Vliet4154192137912
Lia van Maarseveen0n1932213
Jopie Kok496151918414
Wil Standaar476591855715
Bertha van Rooijen4286181807616
Leo van der Waaij4542141794917
Kees van der Waay4398161754118
Jopie van Leeuwen3754251742119
Lenie Kraan4135201729820
Tiny van Rooyen3392261713921
Riet Laan4763101624022
Door de Heij0n1421423
Annie Martens4714111396724
Tonia de Roos520921385525
Tonny Vergeer492071350926
Gerrie de Heij0n1303627
Riet Hoogenveen0n956728
Ans van den Boezem0n869729
Wim van den Burg0n862030
Toos Schalkwijk0n827931
Frans Berk54571545732
Sjaan Vianen48418484133
Miep Oudshoorn0n430334
Corrie van Rossum0n420335
Fien Schaafsma0n382436
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]
[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Verslag en standen van 23 februari 2017: 6e ronde”]

Er waren deze keer maar 22 deelnemers.
Kwam dat omdat de rest op de lange latten stond of was het weer te slecht om naar buiten te gaan!?

Deze keer konden weer opnieuw een nieuw lid verwelkomen: Mevrouw Bep de Goeij die gelijk maar de 15e plaats bereikte. De uitslag was:

  1. Wil Standaar met 5569 punten
  2. Leo van der Waaij werd met 5343 punten;
  3. Coba van der Meer haalde 5132 punten.

De poedelprijs was voor Riet Laan met maar 3454 puntjes.

De 1e pit was voor het koppel: Jopie Kok en Toos Schalkwijk en
De 2e pit werd gespeeld door:Tiny van Rooijen en Arie van Riet.

Welke prijzen er werden gewonnen werd aan de webmaster niet verteld.

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

NaamUitslag 6e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
Bep Streng443512290461
Wil van der Linden49436283292
Corrie Looman392119275063
Arie van Riet50675274104
Alie van Kleef47908273625
Coba van der Meer51323269736
Jan Snel47879266767
Jan Slingerland430613264258
Gini Slingerland453110261059
Berna Zweep4470112590910
Wil Standaar556912412611
Lia van Maarseveen4273142359512
Leo van der Waaij534322329213
Jopie Kok3549212273314
Wil van der Waaij0n2244615
Tiny van Rooyen507142221016
Bertha van Rooijen3947182202317
Riek van Vliet0n2137918
Riet Laan3454221969419
Door de Heij3969171818320
Annie Martens4145161811221
Kees van der Waay0n1754122
Jopie van Leeuwen0n1742123
Tonny Vergeer3795201730424
Lenie Kraan0n1729825
Tonia de Roos0n1385526
Toos Schalkwijk481671309527
Gerrie de Heij0n1303628
Riet Hoogenveen0n956729
Ans van den Boezem0n869730
Wim van den Burg0n862031
Frans Berk0n545732
Sjaan Vianen0n484133
Miep Oudshoorn0n430334
Bep de Goeij422715422735
Corrie van Rossum0n420336
Fien Schaafsma0n382437
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]
[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Verslag en standen van 23 maart 2017: 7e ronde”]

Er waren deze keer 23 deelnemers. De uitslag was:

  1. Kees van der Waay met 5180 punten
  2. Tonia de Roos met 5105 punten;
  3. Jan Snel behaalde 5020 punten.

De poedelprijs was voor Corrie Looman met maar 3446 puntjes.

De 1e pit was voor het koppel: Annie Martens en Wil Standaar en
De 2e pit werd gespeeld door: Lenie Kraan en Kees van der Waaij.

Welke prijzen er werden gewonnen werd aan de webmaster niet verteld.

 

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

NaamUitslag 7e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
Bep Streng454610336511
Jan Snel50203317802
Arie van Riet416818316653
Corrie Looman344623310424
Jan Slingerland433714308635
Gini Slingerland451311307176
Wil Standaar421917284067
Wil van der Linden0n283918
Lia van Maarseveen431215279639
Leo van der Waaij4284162764810
Alie van Kleef0n2743911
Coba van der Meer0n2705212
Tiny van Rooyen474662702413
Wil van der Waaij4485132701114
Jopie Kok4123192692915
Bertha van Rooijen459292668916
Berna Zweep0n2600517
Riek van Vliet3933212541618
Riet Laan3789222360719
Annie Martens482252298920
Door de Heij463372286621
Kees van der Waay518012278722
Lenie Kraan461682198723
Tonny Vergeer4486122186124
Tonia de Roos510521899825
Jopie van Leeuwen0n1748026
Toos Schalkwijk4026201718827
Riet Hoogenveen487641446228
Gerrie de Heij0n1308329
Ans van den Boezem0n872730
Wim van den Burg0n865131
Frans Berk0n545832
Sjaan Vianen0n484933
Miep Oudshoorn0n431834
Bep de Goeij0n424235
Corrie van Rossum0n422236
Fien Schaafsma0n385037
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]
[fruitful_tabs type=”accordion” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Verslag en standen van 20 april 2017:  8e ronde”]

Op 20 april werd de laatste competitiewedstrijd gespeeld.
Deze keer waren er maar 17 deelnemers. De uitslag was:

  1. Jan Slingerland met 5185 punten;
  2. Gini Slingerland met 4981 punten;
  3. Wil van der Waaij met 4899 punten.

En de poedelprijs was deze keer voor Lenie Kraan met maar 3672 puntjes

Of en hoeveel pits er werden gespeeld werd aan de webmaster niet doorgegeven.

Wel is duidelijk dat Bep Streng, in de totaal stand, nog steeds bovenaan staat.
Dat doet ze sinds ze in de 4e ronde aan kop kwam.
Ze wordt op de voet gevolgd door Jan Snel en op de derde plaats komt Jan Slingerland

Maar dit is de ongecorrigeerde stand.

U weet dat de 2 slechtste prestaties van het totaal worden afgetrokken.
De gecorrigeerde einduitslag zal op 4 mei bekend worden gemaakt.

[fruitful_tabs type=”default” width=”100%” fit=”false”]
[fruitful_tab title=”Uitslagen”]

NaamUitslag 8e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
Bep Streng46717382631
Jan Snel45408362362
Jan Slingerland51851359473
Corrie Looman47966357484
Gini Slingerland49812355995
Wil Standaar48864332316
Lia van Maarseveen428212321897
Wil van der Waaij48993318308
Alie van Kleef433011316929
Tiny van Rooyen4452103140810
Bertha van Rooijen447993109411
Jopie Kok3832153068812
Riek van Vliet4075142938713
Wil van der Linden0n2832914
Annie Martens484052777415
Riet Laan4148132763116
Leo van der Waaij0n2757617
Coba van der Meer0n2697318
Kees van der Waay3750162647119
Berna Zweep0n2590920
Lenie Kraan3672172558621
Door de Heij0n2281622
Tonny Vergeer0n2179023
Tonia de Roos0n1896024
Jopie van Leeuwen0n1742125
Toos Schalkwijk0n1712126
Riet Hoogenveen0n1444327
Gerrie de Heij0n1303628
Ans van den Boezem0n869729
Wim van den Burg0n862030
Frans Berk0n545731
Sjaan Vianen0n484132
Miep Oudshoorn0n430333
Bep de Goeij0n422734
Corrie van Rossum0n420335
Fien Schaafsma0n382436
[/fruitful_tab]
[/fruitful_tabs]

 

You cannot copy content of this page

Scroll naar boven