10 mei

Klaverjassen seizoen 2016 – 2017

Print Friendly, PDF & Email

De kampioenen

De 3 prijswinnaars seizoen 2016_2017 met de kampioen Bep Streng in het midden

Klik op onderstaande labels en bekijk de uitslagen per ronde

  • Foto's, einduitslag en prijsuitreiking
  • Uitslagen

Op donderdag 4 mei was de prijsuitreiking van onze klaverjascompetitie seizoen 2016/2017 waarbij 21 deelnemers aanwezig waren.

Deze keer werden de prijzen uitgereikt door Gini die de prijswinnaars van harte feliciteerde.

Ook na de correctie in de uitslag was het duidelijk dat Bep Streng niet werd ingehaald: zij werd dus de klaverjaskampioen seizoen 2016/2017. Door de uitgevoerde correctie is Wil Standaar, Jan Snel gepasseerd. Jan Snel werd vervolgens derde want hij verdrong Jan Slingerland: die uiteindelijk afzakte naar de 9e stek.

Na de prijsuitreiking hebben we nog genoten van een drankje en een knabbeltjes.

De gezellige middag werd afgesloten met nog 2 spelrondes.

Deze ronde, die niet meer meetelde, werd gewonnen door: Tiny van Rooijen, met 3634 punten, gevolgd door Jan Slingerland, met 3345 punten.

En hoe bestaat het: De poedelprijs was deze keer voor de kampioen Bep Streng, met het laagste aantal punten dat in deze competitie is gehaald: 2548 punten

Weetjes: Er deden dit seizoen 37 enthousiaste leden mee. Het hoogst aantal punten werd behaald door Bep Streng (5777 punten) Het laagste aantal punten werd behaald door Tiny van Rooijen (3392 punten) Op 18 mei beginnen we weer met : ZOMERJASSEN.

Houd u van klaverjassen en wilt u ook een gezellige donderdag middag? Kom dan eens langs en speel mee.

    NaamCumm na 8e rondeplek na 8 rondengecorrigeerd aantal puntengecorrigeerde plek
    Bep Streng382631296181
    Wil Standaar332316292682
    Jan Snel362362283913
    Corrie Looman357484283814
    Wil van der Linden2832914283295
    Gini Slingerland355995280636
    Wil van der Waaij318308280537
    Tiny van Rooyen3140810280168
    Jan Slingerland359473279489
    Lia van Maarseveen3218972791610
    Annie Martens27774152777411
    Leo van der Waaij27576172757612
    Alie van Kleef3169292747813
    Bertha van Rooijen31094112714714
    Jopie Kok30688122713915
    Coba van der Meer26973182697316
    Kees van der Waay26471192647117
    Berna Zweep25909202590918
    Lenie Kraan25586212558619
    Riek van Vliet29387132545420
    Riet Laan27631162423221
    Door de Heij22816222281622
    Tonny Vergeer21790232179023
    Tonia de Roos18960241896024
    Jopie van Leeuwen17421251742125
    Toos Schalkwijk17121261712126
    Riet Hoogenveen14443271444327
    Gerrie de Heij13036281303628
    Ans van den Boezem869729869729
    Wim van den Burg862030862030
    Frans Berk545731545731
    Sjaan Vianen484132484132
    Miep Oudshoorn430333430333
    Bep de Goeij422734422734
    Corrie van Rossum420335420335
    Fien Schaafsma382436382436

    • Verslag en standen van 22 september 2016: 1e ronde
    • Uitslagen

    Donderdag 22 september was weer de eerste bijeenkomt voor de klaverjassers.

    We konden 28 deelnemers we verwelkomen. Dus 7 tafels en geen stilzitters!! Een mooi begin. Bovendien konden we 3 nieuwe spelers verwelkomen:

    • Lia van Maarseveen,
    • Riek van Vliet en
    • Fien Schaafsma.

    We wensen jullie veel plezier toe.

    Behalve de prijsjes voor de bovenste 3 spelers, was er dit keer elke ronde een prijs: voor wie de eerste pit haalden. Helaas was ik vergeten mijn fototoestel mee te nemen. Dus deze keer geen foto’s.

    De uitslag was:

    1. Corrie Looman, met 5310 punten;
    2. Lia van Maarseveen, met 5243 punten;
    3. Coba van der Meer, met 5086 punten

    De Poedelprijs was voor Jan Snel met 3727 punten

    1e pit: Door de Heij en Alie van Kleef. 2e pit: Jan Slingerland en Jopie van Leeuwen. 3e pit: Wil van der Waaij en Jopie van Leeuwen.

      naam1e rondeplaatscumulatiefplaats cumulatief
      Corrie Looman5310153101
      Lia van Maarseveen5243252432
      Jopie Kok5082450824
      Arie van Riet459111459111
      Coba van der Meer5086350863
      Berna Zweep399324399324
      Tiny van Rooyen4801648016
      Door de Heij449513449513
      Alie van Kleef421421421421
      Jan Slingerland419822419822
      Bep Streng4763747637
      Wil van der Linden460310460310
      Gini Slingerland377627377627
      Gerrie de Heij448714448714
      Wil van der Waaij5009550095
      Ans van den Boezem4679946799
      Wim van den Burg4747847478
      Riek van Vliet438616438616
      Jan Snel372728372728
      Riet Laan388425388425
      Miep Oudshoorn0n0n
      Gerrie de Heij448714448714
      Annie Martens427519427519

      • Verslag en standen van 27 oktober 2016: 2e ronde
      • Uitslagen

      Donderdag 27 oktober werd de tweede klaverjasronde door de klaverjascommissie georganiseerd.

      We konden 24 deelnemers we verwelkomen. Dus 6 tafels en geen stilzitters!! Opnieuw een mooi aantal .

      Bovendien konden we 2 nieuwe spelers verwelkomen: Riet Hoogeveen en Wil Standaar. We wensen jullie veel plezier toe. Riet Hoogeveen pakte bovendien zomaar de derde prijs. Wordt dat de nieuwe kampioen?

      De uitslag was:

      1. Gini Slingerland met 5116 punten;
      2. Berna Zweep met 5086 punten;
      3. Riet Hoogenveen met 4986 punten

      De Poedelprijs was voor: Wil van der Waaij met 3777 punten. De 1e pit werd gespeeld door: Riet Laan en Bertha van Rooijen. En de 2e pit door: Gerrie de Heij en Jopie Kok.

        naam2e rondeplaatscumulatiefplaats cumulatief
        Corrie Looman48505101601
        Lia van Maarseveen47698100122
        Jopie Kok46821097643
        Arie van Riet4928495194
        Coba van der Meer42531793395
        Berna Zweep5086290796
        Tiny van Rooyen42181890197
        Door de Heij45171190128
        Alie van Kleef4775789899
        Jan Slingerland47786897610
        Bep Streng421019897311
        Wil van der Linden428916889212
        Gini Slingerland51161889213
        Gerrie de Heij437514886214
        Gerrie de Heij437514886214
        Wil van der Waaij377724878615
        Ans van den Boezem401821869716
        Wim van den Burg387323862017
        Riek van Vliet394422833018
        Jan Snel442412815119
        Riet Laan419420807820
        Miep Oudshoorn430315430328
        Annie Martens0n427529

        • Verslag en standen van 24 november 2016: 3e ronde
        • Uitslagen

        Donderdag 24 november werd alweer de derde ronden gespeeld.

        Er waren 25 deelnemers zodat er steeds 1 persoon moest stil zitten. Maar dat leverde wel 1500 punten op !!

        De uitslag was:

        1. Wil van der Linden met 5403 punten;
        2. Gini Slingerland met 5032 punten;
        3. Leo van der Waaij met 5008 punten

        De poedelprijs was voor: Riet Laan met 3399 punten. De eerste pit was voor Jan Slingerland en Bep Streng, zij verdienden een pakje chocolade cookies, De tweede pit was voor Arie van Riet en Bertha van Rooijen die een pakje mergpijpjes kregen.

        Alle prijswinnaars konden kiezen uit verschillende pakjes koekjes.

          Naam3e rondeplaatscumulatiefplaats cumulatief
          Corrie Looman46898148491
          Lia van Maarseveen447013144822
          Wil van der Linden54931143853
          Jopie Kok445914142234
          Arie van Riet457710140965
          Gini Slingerland50322139246
          Bep Streng47287137017
          Coba van der Meer429717136368
          Alie van Kleef442315134129
          Berna Zweep4298161337710
          Gerrie de Heij4174191303611
          Jan Snel478861293912
          Wil van der Waaij4077211286313
          Jan Slingerland3801241277714
          Riek van Vliet4110201244015
          Riet Laan3399251147716
          Leo van der Waaij50083940817
          Annie Martens49784925318
          Jopie van Leeuwen450412903719
          Bertha van Rooijen46419903320
          Lenie Kraan48065902421
          Tiny van Rooyen0n901922
          Door de Heij0n901223
          Wil Standaar396322870124
          Ans van den Boezem0n869725
          Tonia de Roos457111864626
          Wim van den Burg0n862027
          Kees van der Waay422318858528
          Riet Hoogenveen0n498629
          Toos Schalkwijk0n438330
          Miep Oudshoorn0n430331
          Tonny Vergeer389423389432
          Fien Schaafsma0n382433

          • Verslag en standen van 22 december 2016: 4e ronde
          • Uitslagen

          Donderdag 24 december werd alweer de derde ronden gespeeld.

          Er waren 25 deelnemers zodat er steeds 1 persoon moest stil zitten. Maar dat leverde wel 1500 punten op !!

          De uitslag was:

          1. Bep Streng met 5777 punten;
          2. Door de Heij met 5202 punten;
          3. Wil Standaar met 5091 punten.

          De poedelprijs was voor Gini Slingerland, die scoorde 3760 punten

          De 1e pit was voor : Door de Heij en Jan Snel; De 2e pit: werd gescoord door Bep Streng en Wil van der Waaij; En de 3e pit was voor: Alie van Kleef en Jopie van Leeuwen.

          Wat de winnaars kregen vermeld de story niet.

            NaamUitslag 4e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
            Bep Streng57771195121
            Door de Heij520221424015
            Wil Standaar509131382616
            Lia van Maarseveen48404193492
            Jan Snel48325178227
            Riek van Vliet478561728912
            Bertha van Rooijen475771381917
            Tiny van Rooyen472881377918
            Tonny Vergeer46959862130
            Jopie van Leeuwen4630101370119
            Wil van der Waaij462811175529
            Riet Hoogenveen458112958225
            Kees van der Waay4558131319222
            Alie van Kleef455514180246
            Arie van Riet449215186285
            Wil van der Linden441616188444
            Corrie Looman438717192673
            Jan Slingerland4380181722713
            Lenie Kraan4139201320821
            Berna Zweep4053211749311
            Leo van der Waaij3999221344720
            Toos Schalkwijk389623831931
            Coba van der Meer3800241749710
            Gini Slingerland376025177398
            Jopie Kok0n1425114
            Gerrie de Heij0n1308323
            Riet Laan0n1154724
            Annie Martens0n927626
            Ans van den Boezem0n872727
            Tonia de Roos0n868028
            Wim van den Burg0n865129
            Miep Oudshoorn0n431832
            Fien Schaafsma0n385034

            • Verslag en standen van 26 januari 2017: 5e ronde
            • Uitslagen

            Er waren 26 deelnemers. Omdat de dienstregeling van de gemeentelijke bussen is verandert wordt het voor enkele leden moeilijk om om 13.15 uur aanwezig aanwezig te zijn. Met algemene stemmen is besloten voortaan om 13.30 uur te beginnen.

            Deze keer konden weer 2 nieuwe kaarters worden verwelkomt:  Het waren Sjaan Vianen en Frans Berk, die andere jaren ook  waren actief meededen.

            De uitslag was:

            1. Frans Berk scoorde 5457 punten;
            2. Tonia de Roos vocht voor 5209 punten;
            3. Bep Streng veroverde 5133 punten.De ze keer was de poedelprijs voor Tiny van Rooijen met 3392 punten.De 1e pit werd gespeeld door het koppel  Wil Standaar en Tonia de Roos En de 2e pit door: Bep Streng en Tonia de Roos.

              NaamUitslag 5e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
              Bep Streng51333246111
              Corrie Looman434917235852
              Wil van der Linden458513233863
              Alie van Kleef460512225724
              Wil van der Waaij49556224465
              Arie van Riet375524223436
              Jan Slingerland49624221197
              Jan Snel411821218898
              Coba van der Meer440515218419
              Gini Slingerland3890232157410
              Berna Zweep4009222143911
              Riek van Vliet4154192137912
              Lia van Maarseveen0n1932213
              Jopie Kok496151918414
              Wil Standaar476591855715
              Bertha van Rooijen4286181807616
              Leo van der Waaij4542141794917
              Kees van der Waay4398161754118
              Jopie van Leeuwen3754251742119
              Lenie Kraan4135201729820
              Tiny van Rooyen3392261713921
              Riet Laan4763101624022
              Door de Heij0n1421423
              Annie Martens4714111396724
              Tonia de Roos520921385525
              Tonny Vergeer492071350926
              Gerrie de Heij0n1303627
              Riet Hoogenveen0n956728
              Ans van den Boezem0n869729
              Wim van den Burg0n862030
              Toos Schalkwijk0n827931
              Frans Berk54571545732
              Sjaan Vianen48418484133
              Miep Oudshoorn0n430334
              Corrie van Rossum0n420335
              Fien Schaafsma0n382436

              • Verslag en standen van 23 februari 2017: 6e ronde
              • Uitslagen

              Er waren deze keer maar 22 deelnemers. Kwam dat omdat de rest op de lange latten stond of was het weer te slecht om naar buiten te gaan!?

              Deze keer konden weer opnieuw een nieuw lid verwelkomen: Mevrouw Bep de Goeij die gelijk maar de 15e plaats bereikte. De uitslag was:

              1. Wil Standaar met 5569 punten
              2. Leo van der Waaij werd met 5343 punten;
              3. Coba van der Meer haalde 5132 punten.

              De poedelprijs was voor Riet Laan met maar 3454 puntjes.

              De 1e pit was voor het koppel: Jopie Kok en Toos Schalkwijk en De 2e pit werd gespeeld door:Tiny van Rooijen en Arie van Riet.

              Welke prijzen er werden gewonnen werd aan de webmaster niet verteld.

                NaamUitslag 6e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
                Bep Streng443512290461
                Wil van der Linden49436283292
                Corrie Looman392119275063
                Arie van Riet50675274104
                Alie van Kleef47908273625
                Coba van der Meer51323269736
                Jan Snel47879266767
                Jan Slingerland430613264258
                Gini Slingerland453110261059
                Berna Zweep4470112590910
                Wil Standaar556912412611
                Lia van Maarseveen4273142359512
                Leo van der Waaij534322329213
                Jopie Kok3549212273314
                Wil van der Waaij0n2244615
                Tiny van Rooyen507142221016
                Bertha van Rooijen3947182202317
                Riek van Vliet0n2137918
                Riet Laan3454221969419
                Door de Heij3969171818320
                Annie Martens4145161811221
                Kees van der Waay0n1754122
                Jopie van Leeuwen0n1742123
                Tonny Vergeer3795201730424
                Lenie Kraan0n1729825
                Tonia de Roos0n1385526
                Toos Schalkwijk481671309527
                Gerrie de Heij0n1303628
                Riet Hoogenveen0n956729
                Ans van den Boezem0n869730
                Wim van den Burg0n862031
                Frans Berk0n545732
                Sjaan Vianen0n484133
                Miep Oudshoorn0n430334
                Bep de Goeij422715422735
                Corrie van Rossum0n420336
                Fien Schaafsma0n382437

                • Verslag en standen van 23 maart 2017: 7e ronde
                • Uitslagen

                Er waren deze keer 23 deelnemers. De uitslag was:

                1. Kees van der Waay met 5180 punten
                2. Tonia de Roos met 5105 punten;
                3. Jan Snel behaalde 5020 punten.

                De poedelprijs was voor Corrie Looman met maar 3446 puntjes.

                De 1e pit was voor het koppel: Annie Martens en Wil Standaar en De 2e pit werd gespeeld door: Lenie Kraan en Kees van der Waaij.

                Welke prijzen er werden gewonnen werd aan de webmaster niet verteld.

                  NaamUitslag 7e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
                  Bep Streng454610336511
                  Jan Snel50203317802
                  Arie van Riet416818316653
                  Corrie Looman344623310424
                  Jan Slingerland433714308635
                  Gini Slingerland451311307176
                  Wil Standaar421917284067
                  Wil van der Linden0n283918
                  Lia van Maarseveen431215279639
                  Leo van der Waaij4284162764810
                  Alie van Kleef0n2743911
                  Coba van der Meer0n2705212
                  Tiny van Rooyen474662702413
                  Wil van der Waaij4485132701114
                  Jopie Kok4123192692915
                  Bertha van Rooijen459292668916
                  Berna Zweep0n2600517
                  Riek van Vliet3933212541618
                  Riet Laan3789222360719
                  Annie Martens482252298920
                  Door de Heij463372286621
                  Kees van der Waay518012278722
                  Lenie Kraan461682198723
                  Tonny Vergeer4486122186124
                  Tonia de Roos510521899825
                  Jopie van Leeuwen0n1748026
                  Toos Schalkwijk4026201718827
                  Riet Hoogenveen487641446228
                  Gerrie de Heij0n1308329
                  Ans van den Boezem0n872730
                  Wim van den Burg0n865131
                  Frans Berk0n545832
                  Sjaan Vianen0n484933
                  Miep Oudshoorn0n431834
                  Bep de Goeij0n424235
                  Corrie van Rossum0n422236
                  Fien Schaafsma0n385037

                  • Verslag en standen van 20 april 2017:  8e ronde
                  • Uitslagen

                  Op 20 april werd de laatste competitiewedstrijd gespeeld. Deze keer waren er maar 17 deelnemers. De uitslag was:

                  1. Jan Slingerland met 5185 punten;
                  2. Gini Slingerland met 4981 punten;
                  3. Wil van der Waaij met 4899 punten.

                  En de poedelprijs was deze keer voor Lenie Kraan met maar 3672 puntjes

                  Of en hoeveel pits er werden gespeeld werd aan de webmaster niet doorgegeven.

                  Wel is duidelijk dat Bep Streng, in de totaal stand, nog steeds bovenaan staat. Dat doet ze sinds ze in de 4e ronde aan kop kwam. Ze wordt op de voet gevolgd door Jan Snel en op de derde plaats komt Jan Slingerland

                  Maar dit is de ongecorrigeerde stand.

                  U weet dat de 2 slechtste prestaties van het totaal worden afgetrokken. De gecorrigeerde einduitslag zal op 4 mei bekend worden gemaakt.

                    NaamUitslag 8e rondeplaatscummultatiefplaats cummultatief
                    Bep Streng46717382631
                    Jan Snel45408362362
                    Jan Slingerland51851359473
                    Corrie Looman47966357484
                    Gini Slingerland49812355995
                    Wil Standaar48864332316
                    Lia van Maarseveen428212321897
                    Wil van der Waaij48993318308
                    Alie van Kleef433011316929
                    Tiny van Rooyen4452103140810
                    Bertha van Rooijen447993109411
                    Jopie Kok3832153068812
                    Riek van Vliet4075142938713
                    Wil van der Linden0n2832914
                    Annie Martens484052777415
                    Riet Laan4148132763116
                    Leo van der Waaij0n2757617
                    Coba van der Meer0n2697318
                    Kees van der Waay3750162647119
                    Berna Zweep0n2590920
                    Lenie Kraan3672172558621
                    Door de Heij0n2281622
                    Tonny Vergeer0n2179023
                    Tonia de Roos0n1896024
                    Jopie van Leeuwen0n1742125
                    Toos Schalkwijk0n1712126
                    Riet Hoogenveen0n1444327
                    Gerrie de Heij0n1303628
                    Ans van den Boezem0n869729
                    Wim van den Burg0n862030
                    Frans Berk0n545731
                    Sjaan Vianen0n484132
                    Miep Oudshoorn0n430333
                    Bep de Goeij0n422734
                    Corrie van Rossum0n420335
                    Fien Schaafsma0n382436

                     

                    You cannot copy content of this page