Voorwoord Voorzitter
Beste leden,
![](https://www.kbowoerden.nl/wp-content/uploads/2023/01/Icoon-Veiligheid-2-1024x728.png)
Tot onze spijt ging in januari j.l. de presentatie van de Politie over veiligheid niet door.
De agent die de presentatie zou verzorgen berichtte mij de avond daarvoor dat hij onverwachts verhinderd was.
Erg vervelend en voor mij, gelet op zijn argumenten, volstrekt ongeloofwaardig. Vervolgens aan ons de taak om zoveel mogelijk de leden nog op tijd te informeren.
Op 8 februari 2024 was er een erg leuke bijeenkomst met het gemengde koor onder de naam “Wiener Melange”. Leuke en bekende liederen uit diverse operettes waren te horen. Echt een succes die middag.
De volgende activiteit is onze Algemene Leden Vergadering (ALV) op 14 maart 2024. Daar hoop ik u verder bij te kunnen praten over de verdere ontwikkelingen rond de reorganisatie binnen de Provincie Utrecht.
Het bestuur ziet u graag terug op 14 maart a.s. voor deze Algemene Leden Vergadering om 14.00 uur in de Kapel van Weddesteyn.
Frank Hoefsloot
Wij als reiscommissie hebben gelukkig weer wat te melden over de zomervakantiereis.
![](https://www.kbowoerden.nl/wp-content/uploads/2024/02/Rondbusje.png)
Nummer 2
maart 2024
Jaargang 27
Wilt u de originele nieuwsbrief downloaden?
Klik dan hier
Activiteitenagenda
12 maart – Wandelen
14 maart – ALV
28 maart – Klaverjassen
9 april – Wandelen
Adresgegevens
Secretariaat:
Gini Slingerland
Telefoon: 0348-415534
Mailadres:
secretariaat.kbowoerden@gmail.com
Website: www.kbowoerden.nl
IBAN rekening nr.:
NL22 INGB 0009434135
tnv.: KBO Woerden
Vergeet onze website niet!
Onze sponsor
![Deze afbeelding heeft een leeg alt-attribuut; de bestandsnaam is Ametista-klein.jpg](https://kbowoerden.nl/wp-content/uploads/2019/01/Ametista-klein.jpg)
Bijeenkomsten in de Kapel van Weddesteyn duren van 14.00 tot ca. 16.00 uur.
Met vriendelijke groeten, Het bestuur